Kemal Kılıçdaroğlu'nun aday olacak olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben oy vereceğim. Ancak maksimum %20 oy alacağını tahmin ediyorum. Muhalefet ile birlik olunsaydı keşke. Ki aslında olunacaktı. KK aday olmasa Memleket Partisi ile Zafer Partisi Mansur Yavaş'ı destekleyecekti.

Ne olursa olsun, Bay Kemal kendini tek seçenek zannetmeye başladı. Bu şekilde başa gelirse gelenin gideni aratmayacağından emin olabiliriz. En azından ilk turda tepkiyi görür, ona göre hareket eder.

Ben bir genç olarak hakkımı kesinlikle helal etmiyorum halkın kimi istediği ya da en azından istemediği ortadayken hala istenilmeyen tek kişinin bencilce kendisini ortaya atması ve yanındaki 4 tane yalakanın güç aşkıyla ona destek vermesi gerçekten çok ama çok sinir bozucu aralarında direnen tek kişi Meral mommy ama onun da çabası yeterli olmayacak gibi. Gün gelecek bunların hesabı tek tek sorulacak...

Altılı masa iktidarını desteklemiyorum. Altı farklı fikir ile bir ülke yönetilmez bence. Şirket değil burası. Yönetim kurulu sanki. Kemal Kılıçdaroğlu aday olmasa da desteklemezedim ilk turda. Ümit Özdağ ve Muharrem İnce ittifakını destekliyorum. Fikirleri ve vaatleri beni cezbetti. Kılıçdaroğlu aday olsa da olmasa da aynı şey olucaktı. Şirket yönetir gibi ülke yönetecek ve 6 farklı lider, hele ki oyu %3'ü bile geçemeyen liderler, koskoca Cumhurbaşkanına emir verecekti. Büyük bir saçmalık olduğunu düşünüyorum. CHP tek başına olsa, sırf mevcut hükümetten kurtulmak için oy verirdim.

Dün 6'lı masanın toplantısı sona erdi. Pazartesi günü aday açıklanacak. Ancak %99 ihtimalle aday Kemal Kılıçdaroğlu olacak. Ne düşünüyorsunuz?

Ellerinde bir fırsat var ve bunu boş yere elden kaybedecekler. Kılıçdaroğlu şu anda ülke için en büyük kötülüğü yapıyor ve kendi ayaklarına sıkıyorlar. Bana göre kendisi, şu anda RTE'den sonra en iyi ikinci AKP'li.
Kılıçdaroğlu aday olmasın.

Rahat kazanır. Kimse AKP %50'yi nereden bulacak konuşmuyor.
Kazanıp kazanamaması önemli değil 2. turda oy vereceklerin yarısından çoğu başka seçenek bırakmadıkları için söve söve oy verecek zaten insanların sinirlendiği nokta bu. Hee hele bir de kazanamazsa o zaman sokakta yürüyebileceğini bile sanmıyorum ben bu beceriksiz herifin.

Hele bir de kazanamazsa o zaman sokakta yürüyebileceğini bile sanmıyorum ben bu beceriksiz herifin.
Seçimde oy vermeyi becerememiş birinin olayın ardından yıllarca parti başında kalması bu seçimi kaybederse rahat rahat yürüyebileceğinin göstergesi bence.

Ben oy vereceğim. Ancak maksimum %20 oy alacağını tahmin ediyorum. Muhalefet ile birlik olunsaydı keşke. Ki aslında olunacaktı. KK aday olmasa Memleket Partisi ile Zafer Partisi Mansur Yavaş'ı destekleyecekti.
Memleket Partisi'nin Mansur'u destekleyeceğini iddia eden bir yazı var mı? Bilmediğimden soruyorum, kaçırmış olabilirim.

Öte yandan ilk turda isteyen istediğini oy versin ben İnce'ye vereceğim, ikinci turda ise kim kalırsa.

Geri
Yukarı