Killerskin kullanmak ban sebebi mi?

Ticket atın bakın bakalım ban yer misiniz ymez misiniz ben bekliyorum cevaplarını eger yemiyceksem kullanacağım Minecraft Rengar'ı :D

Dostum çok uzun zaman olmuş. Muhtemelen cevabını da almışsındır ancak ben yine de doğrusunu söyleyeyim.

Custom skin ban sebebi değildir. Sadece Kore sunucusunda yasak onun harici zaten ban yok.

Çekinmeden kullanabilirsin ya da killerskins DC sunucusu var. Oradan sorabilirsin. 3000 kişiden daha fazla kişinin olduğu bir sunucu.

Bu arada kendim de bu skinleri üretiyorum ve 650 kişilik bir sunucumuz var Custom skin üzerine daha banlanan görmedik.

Tabii yine de kullanıp kullanmamak sana kalmış.

Killer skin kullanırken takımından veya karşı takımdan herhangi birisi seni hileden reportlarsa ban yersin. Ben kullanıyordum arkadaşlarım beni trolüne reportlamışlardı hesabım kalıcı olarak ban yemişti.

Killer skin kullanırken takımından veya karşı takımdan herhangi birisi seni hileden reportlarsa ban yersin. Ben kullanıyordum arkadaşlarım beni trolüne reportlamışlardı hesabım kalıcı olarak ban yemişti.

Onun başka bir durumu vardır çünkü, ben direkt olarak Riot Games'e bilet açıp sordum.

"Bir içeriği bedava kullanmak için kullanmıyorsa sorun yoktur" dendi.

Lolskin ya da script gibi bir şey kullanmış olabilir.

Onun başka bir durumu vardır çünkü, ben direkt olarak Riot Games'e bilet açıp sordum.

"Bir içeriği bedava kullanmak için kullanmıyorsa sorun yoktur" dendi.

Lolskin ya da script gibi bir şey kullanmış olabilir.

Bende bilet açmıştım "hile kullanımından ban yemişsiniz" demişlerdi. Hatta oyunda Killer skinden order of the lotus Katarina kostümünü kullanıyordum.

Bende bilet açmıştım "hile kullanımından ban yemişsiniz" demişlerdi. Hatta oyunda Killer skinden order of the lotus Katarina kostümünü kullanıyordum.

Dostum bu olay ne zaman yaşandı. Çünkü senin ban yediğin zamandan bu yana bir şeyler değişmiş olabilir. Tekrar söylüyorum eğer oyun içeriğini bedava kullanmaya çalıştıysanız ban yemiş olabilirsiniz bunun için illa ücretli bir skini komple kullanmanıza falan gerek yok. Kullandığınız kostümde bir noktadaki kaplamayı başka skinden almıştır yapan kişi bu yüzden ban yemiş olabilirsiniz. Dediğim gibi lolskin ya da başka bir sebepten dolayı ban yemişte olabilirsiniz.

Kanka ben map HUD her şeyin modunu yaptım ana hesabımda halada yapıyorum. Bu işle uğraşmayıp yorum yapanları dinlemene gerek yok killerskin güvenilir. Kendi sitesinde de diyor zaten bu zamana kadar programımızı kullanıp da ban yiyen bir kullanıcıya rastlamadık diye.

Geri
Yukarı