Kilo alabilmek için besin takviyesi

Machaezt

Centipat
Daha fazla  
Kilom 68. 80 kilo olmak istiyorum bu yüzden başladım GYM'ye. Öncedende gidiyordum. Boyum 1.83 Protein tozu, karbonhidrat, kreatin falan önerilerinizi bekliyorum.

Bütçe 400 TL olabilir bir kutu için.

Son düzenleme:
Dengeli beslenme daha iyi olacaktır hocam. İlla takviye ister isen gainer tarzı şeyler olabilir.

Kilom 68. 80 kilo olmak istiyorum bu yüzden başladım Gym'ye. Önceden de gidiyordum. Boyum 1.83 protein tozu, karbonhidrat, kreatin falan önerilerinizi bekliyorum.

Bütçe 400 TL olabilir bir kutu için.

400TL'ye adamakıllı suplement alınmaz. Zaten yeni başladıysan beslenmeye önem versen yeter.

400TL'ye adamakıllı suplement alınmaz. Zaten yeni başladıysan beslenmeye önem versen yeter.
Bütçe konusunda bir fikrim yok önceden bir arkadaşın önerisiyle protein tozu almıştın WHEY. 369 TL'ye almıştım o zaman. Bir öneriniz olacaksa neyi önerirdiniz?

Bütçe konusunda bir fikrim yok önceden bir arkadaşın önerisiyle protein tozu almıştın whey. 369 TL'ye almıştım o zaman. Bir öneriniz olacaksa neyi önerirdiniz?

Dengeli beslenmeyi sağlıyorum hocam. 1 ayda 2-3 kilo alıyorum, protein öncelikli yemekler yemeye gayret ediyorum.

Günlük proteininizi alıyorsanız gainer alabilirsiniz karbonhidrat için.

Karbonhidrat alacaksanız Maltodextrin veya vitargo alabilirsiniz. Gainer bence iskelet gibi olmadıktan sonra gereksiz bir supplement. Ama bana kalırsa supplement yerine A101'lerde satılan Burch Mısır Patlaklarından alırdım. 96 Gramında 81 gram karbonhidrat var ve 370 kalori. Çok temiz bir karbonhidrat kaynağı yani. Supplement yerine bunlardan alıp yemek bence daha iyi bir tercih.

da380de5-1259-4349-8b2c-f6ea62f39646_size780x780_quality60_cropCenter.jpg

Karbonhidrat alacaksanız Maltodextrin veya vitargo alabilirsiniz. Gainer bence iskelet gibi olmadıktan sonra gereksiz bir supplement. Ama bana kalırsa supplement yerine A101'lerde satılan Burch Mısır Patlaklarından alırdım. 96 Gramında 81 gram karbonhidrat var ve 370 kalori. Çok temiz bir karbonhidrat kaynağı yani. Supplement yerine bunlardan alıp yemek bence daha iyi bir tercih.

Eki Görüntüle 1988574
Alıp denerim hocam teşekkür ederim.

Geri
Yukarı