Kilo almada hedefime ulaşabilir miyim?

Yer
Kastamonu
Boy 1.80 normalde 1.81 biliyordum bugün ölçtüm dikkatli bir şekilde 1.80 çıktı.
Kilo 65.
4 aydır düzenli spor yapılıyor ( üst bölge ( omuz + göğüs + biceps + triceps + bilek + sırt + karın kası + arka bacak )
Vücut dağ tırmanıcısı şeklini almış durumda fakat daha da kilo almam gerekiyor.
Geçen pazartesi ortalama 3400 kalorilik bir diyet başlattım.
Fit yemek programından kalori hesapladım ↓

kova.PNG

1. gün yaklaşık 3600 kalori almışım not ettim.
2. gün yaklaşık 3400 kalori almışım not ettim.
3. gün yaklaşık 3400 kalori almışım not ettim.
4. gün yaklaşık 3100 kalori almışım not ettim.
5. gün yani bugün tavuk pilavı geceye iteledim antrenmandan sonra yiyeceğim ve onun kaloriside aşağıda ↓

jaja.PNG

Arkadaşlar anlamadığım bir şey var. Ölçtüm tarttım tam olarak 400 gramlık salçalı makarna öğlen gömdüm.
Diyet programından kalorisine bakınca 1200 kalori civarı bir şey dedi.
Sonra diyetkolikten 400 gram filiz burmalı makarnanın kalorisine baktım oda 1200 civarıydı. Sanırsam pişmiş ve pişmemiş arasında 600 kalori var.
Yukarıdaki fotoğraf pişmemiş makarna ile hesaba katıldığında 4345 kalori, pişiş katıldığında 3725 kalori oluyor. Sanırsam doğru olanı 3725 kalori.
35 gün kaldı 40 günlük diyetimin sonuçlanmasına. Sizce kaç kilo alırım bu şekilde.

Not: (Protein alınır mı her gün minimum 100 gramın üzerindeydi. Sadece karbonhidatla beslenmemeye çalıştım yağlı yiyecekler pek tüketmiyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Boy 1.80 normalde 1.81 biliyordum bugün ölçtüm dikkatli bir şekilde 1.80 çıktı.
Kilo 65.
4 aydır düzenli spor yapılıyor ( üst bölge ( omuz + göğüs + biceps + triceps + bilek + sırt + karın kası + arka bacak )
Vücut dağ tırmanıcısı şeklini almış durumda fakat daha da kilo almam gerekiyor.
Geçen pazartesi ortalama 3400 kalorilik bir diyet başlattım.
Fit yemek programından kalori hesapladım ↓

Eki Görüntüle 1889793

1. gün yaklaşık 3600 kalori almışım not ettim.
2. gün yaklaşık 3400 kalori almışım not ettim.
3. gün yaklaşık 3400 kalori almışım not ettim.
4. gün yaklaşık 3100 kalori almışım not ettim.
5. gün yani bugün tavuk pilavı geceye iteledim antrenmandan sonra yiyeceğim ve onun kaloriside aşağıda ↓

Eki Görüntüle 1889794

Arkadaşlar anlamadığım bir şey var. Ölçtüm tarttım tam olarak 400 gramlık salçalı makarna öğlen gömdüm.
Diyet programından kalorisine bakınca 1200 kalori civarı bir şey dedi.
Sonra diyetkolikten 400 gram filiz burmalı makarnanın kalorisine baktım oda 1200 civarıydı. Sanırsam pişmiş ve pişmemiş arasında 600 kalori var.
Yukarıdaki fotoğraf pişmemiş makarna ile hesaba katıldığında 4345 kalori, pişiş katıldığında 3725 kalori oluyor. Sanırsam doğru olanı 3725 kalori.
35 gün kaldı 40 günlük diyetimin sonuçlanmasına. Sizce kaç kilo alırım bu şekilde.

Not: (Protein alınır mı her gün minimum 100 gramın üzerindeydi. Sadece karbonhidatla beslenmemeye çalıştım yağlı yiyecekler pek tüketmiyorum.)
Vitargo Electrolyte Karbonhidrat Tozu 1000gr
Bütçen varsa bu ürünü al en hızlı sindirilen karbonhidrat olduğu için antrenman sonrası ideal.

Yeni konular

Geri
Yukarı