Kilo almak için ara öğün tavsiyesi

gods of 999

Hectopat
Makaleler
2
Günde 3 öğün yiyorum taş patlasın 4. öğünü bazen yiyebiliyorum. Kilo almak da istiyorum, ara öğün olarak kahvaltıdan sonra yulaf, süt, muz, bal ve bitter çikolatalı bir karışım yapsam sizce kilo alabilir miyim? Şu an kilom 61 civarı 70'e kadar çıkmak istiyorum. 1 aydır da vücut geliştirme sporu yapıyorum. Önerilerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum, iyi sosyaller.

Günde 3 öğün yiyorum taş patlasın 4. öğünü bazen yiyebiliyorum. Kilo almak da istiyorum, ara öğün olarak kahvaltıdan sonra yulaf, süt, muz, bal ve bitter çikolatalı bir karışım yapsam sizce kilo alabilir miyim? Şu an kilom 61 civarı 70'e kadar çıkmak istiyorum. 1 aydır da vücut geliştirme sporu yapıyorum. Önerilerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum, iyi sosyaller.
Bal yerine fıstık ezmesi ekle daha etkili olur. Ayrıca leblebi gibi kuruyemişler de tüketebilisin bütçene göre.

1 hafta Mcdonald's'a git 20 kg alırsın.

Şimdi baktım fıstık ezmesinin kalori değeri gayet güzel peki süt mü kullanmalıyım yoksa su mu?
Süt ama çok içme. Su ile güzel olmaz. S
Süt yada tercihe göre proteinli sütler güzel olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı