Kilo almak için Gainer kullanılır mı?

Hocam bizim ailede 60 kilo üzeri kimse yok :) Genetik, yesem de alamıyorum. Bir de sanırım affınıza sığınarak söylüyorum, fazla tuvalete çıkıyorum onun da etkisi var.
Ben ilaçlar sağ olsun 102 kiloyum hocam cidden çok zor ama çok zayıf olmak da kötü.
27. dönem POMEM hazırlanıyorum hocam. Bir kaç kilo eksiğim olabilir ayrıca parkurda da güç gerektiren yerlerde zorlanıyorum o sebeple almak istemiştim.
pomem'e bende girmek istiyorum da ruhsal sıkıntılar yüzünden giremiyorum umarım çok başarılı olursunuz.

O zaman muhtemelen işe yarar. Ben de askerde ağır spor dönemlerinde kullanmıştım faydasını gördüm.
Deneyeyim hocam o zaman. Umarım sağlığa herhangi bir zararı yoktur.
Ben ilaçlar sağ olsun 102 kiloyum hocam cidden çok zor ama çok zayıf olmak da kötü.

pomem'e bende girmek istiyorum da ruhsal sıkıntılar yüzünden giremiyorum umarım çok başarılı olursunuz.
Nasip hocam. Allah yardımcınız olsun, sağ olun.

Tavsiye eden her kim ise o kişi kullansın. Kurdeşen, kaşıntı gibi alerjen etkileri olabiliyor. Ayrıca mide rahatsızlığı, fazla miktar alındığında böbrek karaciğer vs. hasara neden olabilir.
Bir doktora, diyetisyene danışabilirsin. Paraya kıyarım diyorsan solgar kullan derim.

Tavsiye eden her kim ise o kişi kullansın. Kurdeşen, kaşıntı gibi alerjen etkileri olabiliyor. Ayrıca mide rahatsızlığı, fazla miktar alındığında böbrek karaciğer vs. hasara neden olabilir?
Bir doktora, diyetisyene danışabilirsin. Paraya kıyarım diyorsan solgar kullan derim.

Hocam 15 günüm var, ön sağlık için :/ sadece 15 gün kullanacağım. İşe yaramaz mı?

Supplementlerin bilinçli kullanıldığı taktirde zararı yoktur,fakat bence başta yüksek kalorili bir beslenme ile kilo almayı dene. Olmuyorsa supplement takviyesi alırsın. Gainer tek başına mucize yaratmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı