Kilo almak icin ne yapilmali?

Kanka yediğini zannediyorsun. Yemek yiyip kilo almama gibi bir ihtimalin gerçekten bir hastalığın olmadığı sürece yok gibi bir şey. Seninle benzer durumda bir arkadaşım var. O da 55 kilo boyu 173 falan. O da ne yerse yesin kilo alamayan birisi olduğunu düşünüyordu. Spor başlatıp sağlam gibi yemek yedirmeye başlayınca 60'a kadar geldi. Maddi durumu yetmeyince bıraktı. Yersen alırsın kral.

Cidden böyle çok fazla insan var fazla yediklerini düşünüyolar ama ne yedin diye sorunca ortada hiçbir şey yok. Diyetisyenlerin suçu yemin ediyorum hep milleti aç bıraktırdılar yıllardır şöyle yiyin böyle yiyin falan. Dünyanın en boş mesleği.

Ustam sorunun kaynağı mesajında yazıyor zaten. 1500 kalori abur cubur yiyip nasıl sağlıklı kilo almayı bekleyebilirsin ki? Abur cubur yememen lazım direkt olarak hayatından abur cuburu, şekerli içecekleri ve alkolu çıkarman lazım.
Haklısınız,ancak yurtta kaldığım için yemekler çok da güzel olmuyor.Mecburen abur cubura yoneliyorum.Eve gittiğim 2 haftalık süreçte,1 haftada 5.5kg aldım.Ama yurtta aylarca kaldigimdan için evde aldığım kilodan ziyade yurtta aldığım kilo önemli.

İyi Sosyaller. Boyum 1.82 kilom 55. Çok yiyorum ama kilo alamıyorum. Alsam bile sürekli yakıyorum. Akşam uyurken göbekli yatsam bile sabahına kaburgalarım sayılıyor. Her yolu denedim. Cicibebe karışımlı shakeler, yüksek kalorili yiyecekler ancak olmadı. Son çare gainer almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı?
Akşam yatmadan once karnini iyice doyur ve sicak bir ortamda yatma yatarken idrarını cikaramzsin sonuçta

Demir eksikliği ve B12 eksikliği vardı. E nabizda demir eksikliği anemisi yazıyordu. Kansizlik var zaten ama kilo alımına engel midir bilmiyorum.

Kanka kalori ihtiyacını hesapla Google'daki sitelerin birinden ortalama hepsi aynı FatSecret uygulamasını indir detaylı tükettiğin kalorini hesaplıyor uygulamada kalorini yağ karbonhidrat proteinine kadar.

Haklısınız, ancak yurtta kaldığım için yemekler çok da güzel olmuyor. Mecburen abur cubura yoneliyorum. Eve gittiğim 2 haftalık süreçte, 1 haftada 5.5kg aldım. Ama yurtta aylarca kaldigimdan için evde aldığım kilodan ziyade yurtta aldığım kilo önemli.

Hocam ben 52 kilodan 83'e çıktım ama siz yurttasınız daha zordur sağlıklı abur cubur tüketin mesela protein barlar pirinç patlağına fıstık ezmesi sürebilirsiniz yulaf falan tüketin abur cubur yerine.

Haklısınız, ancak yurtta kaldığım için yemekler çok da güzel olmuyor. Mecburen abur cubura yoneliyorum. Eve gittiğim 2 haftalık süreçte, 1 haftada 5.5kg aldım. Ama yurtta aylarca kaldigimdan için evde aldığım kilodan ziyade yurtta aldığım kilo önemli.

Hocam ben 52 kilodan 83'e çıktım ama siz yurttasınız daha zordur sağlıklı abur cubur tüketin mesela protein barlar pirinç patlağına fıstık ezmesi sürebilirsiniz yulaf falan tüketin abur cubur yerine.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı