Kilo almak için neler yapmalı?

En basitinden kolesterol her gün et derken örnek olarak mı söylediniz yoksa gerçekten her gün et mi tüketeceksiniz bunu günlere ayırmak daha mantıklı gibi örnek 1 haftada 2 kere et ayriyeten her gün yatmadan önce cici bebe yemek şekerinizi epey yükseltir.
Biz zaten bitmişiz hocam şekerimiz çıksa ne olacak.😅

Biz zaten bitmişiz hocam şekerimiz çıksa ne olacak.😅
Aman hocam değmez 😅,gerçekten kilo almak benim içinde büyük sorun ama ilerideki yaşlarda sorunlarını çekmek var 20-25'li yaşlarda Dwayne Johnson gibi gezeceğim diye sağlıktan olmaya gerek yok zaten ağırlığını çalış maddi durumdan iyisen haftada 2 kere et,pilav,makarna yersin olur biter.

Aman hocam değmez 😅,gerçekten kilo almak benim içinde büyük sorun ama ilerideki yaşlarda sorunlarını çekmek var 20-25'li yaşlarda Dwayne Johnson gibi gezeceğim diye sağlıktan olmaya gerek yok zaten ağırlığını çalış maddi durumdan iyisen haftada 2 kere et, pilav, makarna yersin olur biter.

Şaka yapıyorum ya. Ama şu ilk etapta ki zayıflığı atlatmak için öyle yapacağım. En azından bir 5 kilo falan.

Kilo almaya çalışmak, vermeye çalışmaktan daha tehlikelidir. Profesyonel destek alarak sağlıklı şekilde kilo almak lazım. Yoksa işin ucu obeziteye varır. Geriye dönmekte çok zor olur. Bilinçsiz kilo almayın sakın. Çok pişman olursunuz. Mide büyümeye başladığı zaman söz geçirmek kolay olmaz. Dikkatli davranmak lazım. O yüzden dediğim gibi doktor veya spor hocaları eşliğinde kilo almak en iyisi. Hatta en iyisi doktor olur. Belirli listeler vererek porsiyonları dengeli şekilde arttırırlar.

Kilo almaya çalışmak, vermeye çalışmaktan daha tehlikelidir. Profesyonel destek alarak sağlıklı şekilde kilo almak lazım. Yoksa işin ucu obeziteye varır. Geriye dönmekte çok zor olur. Bilinçsiz kilo almayın sakın. Çok pişman olursunuz. Mide büyümeye başladığı zaman söz geçirmek kolay olmaz. Dikkatli davranmak lazım. O yüzden dediğim gibi doktor veya spor hocaları eşliğinde kilo almak en iyisi. Hatta en iyisi doktor olur. Belirli listeler vererek porsiyonları dengeli şekilde arttırırlar.

Hemen kilo almak istiyorum. Açıkçası şöyle: Ben çok zayıfım, 176 boyum 53 kilom var. En azından 60 veya 65 kiloya kadar kendim hızlıca kilo almak istiyorum.

Hemen kilo almak istiyorum. Açıkçası şöyle: Ben çok zayıfım, 176 boyum 53 kilom var. En azından 60 veya 65 kiloya kadar kendim hızlıca kilo almak istiyorum.

O zaman hocam dediğim kişilerin videolarındaki Shake'ler size iyi gelebilir. Hem hızlı kilo alacaksın hem de hedefin yerine gelmişken temiz alacaksın. 2 iş olmayacak sana.

Anladım ama hızlı kilo almaya çalışmanın önü sonradan kesilemez. Dengesiz beslenmeden dolayı obezite tehlikesi ortaya çıkar. Çevremde aynı istekten dolayı artık yerinden bile kalkamayan onlarca kişi var. Zayıflıktan şişmanlığa tırmanmaları çok uzun sürmedi. Sonra da bin pişman oldular. Diyetisyenlere danışarak kilo almak gerek. 10 kilo alayım sonra dururum diye bir şey olmuyor maalesef. İpin ucu kaçıyor. Tavsiyemi vereyim, gerisi sana kalmış.

Anladım ama hızlı kilo almaya çalışmanın önü sonradan kesilemez. Dengesiz beslenmeden dolayı obezite tehlikesi ortaya çıkar. Çevremde aynı istekten dolayı artık yerinden bile kalkamayan onlarca kişi var. Zayıflıktan şişmanlığa tırmanmaları çok uzun sürmedi. Sonra da bin pişman oldular. Diyetisyenlere danışarak kilo almak gerek. 10 kilo alayım sonra dururum diye bir şey olmuyor maalesef. İpin ucu kaçıyor. Tavsiyemi vereyim, gerisi sana kalmış.

Metobalizmam çok hızlı hocam. 5-10 kilo alırken zaten o kadar da zararlı almayacağım yine sporumu yapacağım yediğim şeyleri hızlı tüketmek için Karbonhidrat takviyesi falan alacağım yine düzenli ilerlerim.

En azından 60-65 olduktan sonra artık kendime tamamen çekidüzen veririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı