Kilo almak için takviye toz önerisi

Kuheylan0

Hectopat
Selamlar. 176 boy, 55 kiloyum. Hızlı bir şekilde kilo almak istiyorum. Yardımcı olarak toz da kullanacağım. Fiyat olarak aralarında ciddi bir fark var. HIQ-Hardline 2 servisi Optimum bir servise eşit gibi hemen hemen.

Kalori-servis miktarı-fiyat bazında bakarsak hangisini almak daha mantıklı?
HIQ:
screenshot-takehiq.com-2024.03.04-01_36_13.png
screenshot-takehiq.com-2024.03.04-01_37_16.png

Hardline Progainer​

screenshot-www.supplementler.com-2024.03.04-01_56_04.pngscreenshot-www.supplementler.com-2024.03.04-01_56_19.png

Optimum Serious Mass

screenshot-www.supplementler.com-2024.03.04-01_37_39.pngscreenshot-www.supplementler.com-2024.03.04-01_37_57.png

Son düzenleme:
Günde 10 saat işteyim. Yapmayı planlıyorum.

Eğer spor yapmazsanız yağlanma yapar. O zaman daha çok sıkıntıya düşersiniz. Sağlığınızdan olmayın hocam. 1-2 ay spora gidin, ondan sonra kullanın. Bence etkisini görürsünüz zaten. Karbonhidratla beslenin full. Proteini de az da olsa aksatmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Gainer'ın etkisini kendi açımdan hiç görmedim. 183 65 kiloydum HIQ gainer kullandım sizin linkini bıraktığınız 3 kilo alıp geri verdim. Creatin+ bulk ve spor ile 75 kiloya zar zor çıktım. Günlük alman gereken kaloriyi hesaplayıp, ona göre tarif yapıp iş yerinde yiyip sonrasında spora gidersen daha çok kütle koyarsın. Tabii ki bunlar benim deneyimim sizin bünyenizi bilemiyorum.

Eğer spor yapmazsanız yağlanma yapar. O zaman daha çok sıkıntıya düşersiniz. Sağlığınızdan olmayın hocam. 1-2 ay spora gidin, ondan sonra kullanın. Bence etkisini görürsünüz zaten. Karbonhidratla beslenin full. Proteini de az da olsa aksatmayın.
Sporsuz bende kullanma taraftarı değilim zaten hocam. Durum el verdikçe haftada 2-3 gün yapmayı planlıyorum.
Tiroid bezlerim hızlı çalışıyor bu da kilo almama sıkıntı. Şuan için önemli düzeyde değil o yüzden ilaç kullanmıyorum. Ayrıca mide ülserimde var bu yüzden herşey yiyemediğim için ekstra olarak toz kullanacağım.
ve tabii herşey doktor kontrolünde olacak. Zaten düzenli olarak kontrollerimi yaptırıyorum.

Doktorun sana vitaminler verir. Bunlar doktorun önericeği şeyler değildir. Bunun yerine git makarna ye 1 paket daha mantıklı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gainerden midir bilmiyorum 8 aydır body ile uğraşıyorum 2 ay öncesinde kilo alacağım diye günlük 3600 kcal zorladım. Panik atak ve anksiyete başladı :D daha da zorla kilo almaya çalışmadım. Kendi deneyimlerimi anlatmak istedim sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı