Kilo almak istiyorum

Samet ÜNVER

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 18 yaşına yeni girmiş yakında üniversiteye gidecek 1.77 boy 51 kiloya sahip bir bireyim. Yaşamımı sürdürdüğüm denizde benden daha büyük balıklar var ve bende o balıklar gibi biraz kilolu olmak istiyorum. Şaka bir yana 50 kiloyum kısa sürede olabildiğince kilo almak istiyorum internette program baktığımda haftada 5 kilo gibi ben ve bana benzer bireyleri kandıran bazı listeler var ve listelerde yiyeceklerin miktarı bile yazmıyor o kadar kaliteliler. Araştırmalarımda belli ek gıda takviyeleri (Gainer, BCAA ve Arjinin) alınması öneriliyor genel olarak. Video izlediğimde ise yalnızca yiyin deniyor yiyin spor yapın şeklinde bir tekrar durumu var ancak ben de biliyorum bunların lazım olduğunu yiyim ama ne spor yapayım ama hangi hareketler? Çok genel tabirler kullanılıyor ve bu benim sevmediğim bir şey. Uzun lafın kısası bir süre boyunca yemek yiyerek zaman geçirip sonrasında sporla desteklemek istiyorum. Önerebileceğiniz bol kalorili yiyecek ve içecek türleri yahut haftalık program cinsinden bir liste var mı kendimi bildim bileli insanların neden zayıfsın neden incesin şeklinde dalgalarıyla karşılaşıyorum her daim kendime sadece bir vücut olarak bakmamışımdır ancak dünyamızda pek de bu zihniyette değiliz maalesef. Sizden istediğim bana faydasının dokunacağı değerli bilgi ve önerileriniz benimle paylaşmanızdır şimdiden yardımınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ara öğünlerini arttır. Kalorili yiyecekleri tercih et Yemekten sonra tatlı ye. Bir de bu besin programını kilo almak için yap 70 - 60 kiloya geldiğinde ortalama bir kiloya ulaşırsın. Programı devam ettirirsen sağlık sorunları oluşabilir, kontrolsüz sivilce çıkabilir, bağışıklık zayıflayabilir. Temkinli olun.

Ara öğünlerini arttır. Kalorili yiyecekleri tercih et Yemekten sonra tatlı ye. Bir de bu besin programını kilo almak için yap 70 - 60 kiloya geldiğinde ortalama bir kiloya ulaşırsın. Programı devam ettirirsen sağlık sorunları oluşabilir, kontrolsüz sivilce çıkabilir, bağışıklık zayıflayabilir. Temkinli olun.
tamamdır hocam teşekkür ederim

Türkiyedesin normal kanka.
hocam para konusunda sorunum yok şükür

Hocam doktora görünüp sağlık probleminiz var mı ona baktırın. Onun dışında çok fazla yemek yemeniz lazım ve düzenli yemeniz lazım. Kalori hesabı yapın.
değerlerim normal ancak serbest t4 yani tiroitle ilgili bir madde fazlaydı kanımda normal olduğu söylendi 0.8-1.50 ortalamayken benimki 1.96'ydı.

Akşamları bir tane kasap sucuğu ye ve farkı gör, cidden bu arada işe yarıyor, 55 kilo idim, şuan 65'im. İstesem daha fazla kilo alırım.
hocam kasap sucuğu derken bir kangal koca sucuk mu ? onu yersem mide fesadı geçirir miyim sağlık yönünden bir sorun olur mu ?

tamamdır hocam teşekkür ederim

hocam para konusunda sorunum yok şükür

değerlerim normal ancak serbest t4 yani tiroitle ilgili bir madde fazlaydı kanımda normal olduğu söylendi 0.8-1.50 ortalamayken benimki 1.96'ydı.

hocam kasap sucuğu derken bir kangal koca sucuk mu ? onu yersem mide fesadı geçirir miyim sağlık yönünden bir sorun olur mu ?
Yok ya :D Şundan hocam. Kasap sucuğu biraz dabha iri oluyor bundan, 4 parçanın 1 parçasını doğrayın tüm veya çeyrek ekmek bırakacak şekilde yiyin. 1 ayda 10 kilo aldım.

Dosya Ekleri

• 5253.jpg
    5253.jpg
    78,6 KB · Görüntüleme: 19
Merhaba. 18 yaşına yeni girmiş yakında üniversiteye gidecek 1.77 boy 51 kiloya sahip bir bireyim. Yaşamımı sürdürdüğüm denizde benden daha büyük balıklar var ve bende o balıklar gibi biraz kilolu olmak istiyorum. Şaka bir yana 50 kiloyum kısa sürede olabildiğince kilo almak istiyorum internette program baktığımda haftada 5 kilo gibi ben ve bana benzer bireyleri kandıran bazı listeler var ve listelerde yiyeceklerin miktarı bile yazmıyor o kadar kaliteliler. Araştırmalarımda belli ek gıda takviyeleri (gainer, bcaa ve arjinin) alınması öneriliyor genel olarak. Video izlediğimde ise yalnızca yiyin deniyor yiyin spor yapın şeklinde bir tekrar durumu var ancak ben de biliyorum bunların lazım olduğunu yiyim ama ne spor yapayım ama hangi hareketler? Çok genel tabirler kullanılıyor ve bu benim sevmediğim bir şey. Uzun lafın kısası bir süre boyunca yemek yiyerek zaman geçirip sonrasında sporla desteklemek istiyorum. Önerebileceğiniz bol kalorili yiyecek ve içecek türleri yahut haftalık program cinsinden bir liste var mı kendimi bildim bileli insanların neden zayıfsın neden incesin şeklinde dalgalarıyla karşılaşıyorum her daim kendime sadece bir vücut olarak bakmamışımdır ancak dünyamızda pek de bu zihniyette değiliz maalesef. Sizden istediğim bana faydasının dokunacağı değerli bilgi ve önerileriniz benimle paylaşmanızdır şimdiden yardımınız için teşekkür ederim.

Ben de 18 yaşındayım ve sizin gibi kürdandan kollarım var. Şu an 1.65 boyunda ve 47 kiloyum fakat eskiden durum çok daha kötüydü. 15 yaşındayken yüksek kalorili süt kullandım belli bir süre ve etkisini az da olsa gördüm fakat 15 yaşını geçtikten sonra tekrar doktora görünmem gerekiyordu. Uzun lafın kısası imkanınız varsa bu dediğimi kullanabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam markası fortini idi. Çocuk doktoru 15 yaşını geçtiğimde reçete ile veremedeği için bu sütleri kendim almam gerekiyordu. Fakat 3 sene önce bile yaklaşık 25 liraydı tanesi ve günde 3 tane içmem gerekiyordu. Şu an size söylenen gibi yemek ye spor yap deniliyor. Spor yapabilecek metabolizmaya sahip olmadığımı düşünüyorum aynı zamanda yemek kısmına gelirsek babamın yediğinin neredeyse 1.5 katını yiyorum fakat kilo alamıyorum. Bu yaz gününde bile zayıf olduğum için utanıp dışarı uzun kollu ile çıkıyorum.

Fiyatı çok da artmamış aksine azalmış. Nutrıcıa Fortını Multı Fıbre Çilek Aromalı 10 Adet Ek Besin - PttAVM.com

Fiyatı çok da artmamış aksine azalmış. Nutrıcıa Fortını Multı Fıbre Çilek Aromalı 10 Adet Ek Besin - PttAVM.com

Ben de 18 yaşındayım ve sizin gibi kürdandan kollarım var. Şu an 1.65 boyunda ve 47 kiloyum fakat eskiden durum çok daha kötüydü. 15 yaşındayken yüksek kalorili süt kullandım belli bir süre ve etkisini az da olsa gördüm fakat 15 yaşını geçtikten sonra tekrar doktora görünmem gerekiyordu. Uzun lafın kısası imkanınız varsa bu dediğimi kullanabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam markası fortini idi. Çocuk doktoru 15 yaşını geçtiğimde reçete ile veremedeği için bu sütleri kendim almam gerekiyordu. Fakat 3 sene önce bile yaklaşık 25 liraydı tanesi ve günde 3 tane içmem gerekiyordu. Şu an size söylenen gibi yemek ye spor yap deniliyor. Spor yapabilecek metabolizmaya sahip olmadığımı düşünüyorum aynı zamanda yemek kısmına gelirsek babamın yediğinin neredeyse 1.5 katını yiyorum fakat kilo alamıyorum. Bu yaz gününde bile zayıf olduğum için utanıp dışarı uzun kollu ile çıkıyorum.

Bizde 10 koli vardı bu kadar var mıymış fiyatı ya?

Geri
Yukarı