Kilo nasıl verilir?

Formi

Hectopat
Daha fazla  
Bundan 3 ay önce spor salonuna yazıldım. 101 kilo, 182 boy şeklindeydim. Diyetle beraber kas çalışarak 85 kiloya kadar düştüm. Son zamanlar fazla kilo basmak için daha fazla yemeye başladım ve iki haftada sadece 1 kilo verdim. Hala az bir göbek ve yanak var. Bunlardan rahatsızım. Nasıl eskisi gibi kilo verebilirim? 15 dakika kardiyo yapıyorum. Arttırmam gerek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bundan 3 ay önce spor salonuna yazıldım. 101 kilo, 182 boy şeklindeydim. Diyetle beraber kas çalışarak 85 kiloya kadar düştüm. Son zamanlar fazla kilo basmak için daha fazla yemeye başladım ve iki haftada sadece 1 kilo verdim. Hala az bir göbek ve yanak var. Bunlardan rahatsızım. Nasıl eskisi gibi kilo verebilirim? 15 dakika kardiyo yapıyorum. Arttırmam gerek mi?
Günlük en az 20 dakika yüksek tempolu yorucu bir egzersiz yapmanı öneririm.

Herhangi özel bir durumunuz yoksa; şeker, tuz ve karbonhidratı kesin, 3lt. su tüketin, aldığınız kaloriyi hesaplayın ve daha fazlasını yakın. Bu şekilde kilo vermemeniz pekte mümkün değil.

2 haftada 1 kilo vermeniz gayet yeterli. Az göbek demişsiniz bir 5 kilo verince bu sorundan büyük ihtimalle kurtulursunuz.

Herhangi özel bir durumunuz yoksa; şeker, tuz ve karbonhidratı kesin, 3lt. su tüketin, aldığınız kaloriyi hesaplayın ve daha fazlasını yakın. Bu şekilde kilo vermemeniz pekte mümkün değil.
0 şeker, 0 karbonhidrat şeklinde beslenmek işkenceden başka bir şey değildir. Az araştırırsanız internette bu işte uzmanlaşmış diyetisyenlerin önerilerini okusanız doğru diyet planı nasıl olmalı anlarsınız zaten.

Ben çok az yiyerek ve mekik çekerek pandemi döneminde 15 kilo verdim.
Hocam belirttiğim gibi kardiyo yapıyorum karbonhidratı kesersem ağır kiloya giremem.

Yeni konular

Geri
Yukarı