Kilo ve kas oranı için tavsiyeler

KatilH

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle selam arkadaşlar.
18.08.23 tarihinde analiz yaptırdım spor salonunda:
  • 110kg çıktım
  • 80kg kas
  • 23kg yağ
  • 6kg kemik
  • Metabolizma hızım ise 2300 çıktı. Çok düşük.
Öncelikle 1000 kalori açık veriyorum diyetle. 4 gün oluyor. Sporda ise ortalama 400 ila 600 arası koşu bandı ve kardiyo, 30 dk da kas çalışıyorum.
Aranızda sağlık bilgisi olan var ise bu yaptığım doğru mu? Salı günü tekrar analiz yaptıracağım. Yediklerim ise sabahları haşlanmış yumurta ya da sucuklu yumurta ama 300kl geçmiyor. Akşam ise 200gr tavuk göğsü yiyorum, zeytinyağı ile yapıp ort 1200 kalori alıyorum ve 1700 2000 civarı ise yakıyorum tabii diyetisyene de danışacağım. Diyetisyen bir hoca var ona da danışacağım. Daha da etkili çalışma için kas programına geçmeyi düşünüyorum. Onun yanında pre workout, galiba böyle yazılıyordu, kafein ve enerji için onu da almak istiyorum. Bu kadar.

Aramızda mutlaka vardır bu yollardan geçmiş. Biraz sabırlı ve sinirli bir kişi olduğum için sağlıklı beslenip 4 5 ayda kilo vermek istemiyorum. Bir an önce vermek istiyorum. Teşekkürler şimdiden. Maddi anlamda sıkıntım yok. 3-4 kg tavuk göğsü aldım, ileriye yönelik yatırım (80TL idi Kg'si ondan aldım :) )

Kimse yardım etmiyor mu?

Kimse yardım etmiyor mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı