Kilo verince boy uzar mı?

aykanwestbrook

Centipat
15 Yaşındayım, yaşıma göre çok fazla bir kilom var. 95 kiloyum. Diyet ve Spor'la yaklaşık 20KG-30KG vermek istiyorum. Kilo verirsem boyum uzar mı? Şu anki boyum 1.74, bu 20 veya 30 kiloyu verdiğim zaman boyum uzar mı? Uzarsa ne kadar uzar? Ben 1.82-1.87 arası bir boy istiyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Are you kidding me? - Home | Facebook

15 Yaşındayım, yaşıma göre çok fazla bir kilom var. 95 kiloyum. Diyet ve Spor'la yaklaşık 20KG-30KG vermek istiyorum. Kilo verirsem boyum uzar mı? Şu anki boyum 1.74, bu 20 veya 30 kiloyu verdiğim zaman boyum uzar mı? Uzarsa ne kadar uzar? Ben 1.82-1.87 arası bir boy istiyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Boy uzatma egzersizleriyle falan olabilir ama çok bir boy bekleme. 182'ye gelebilceğini pek zannetmiyorum.

Kilo verince kilo vermiş olursun.

Boyunun uzamasını istiyorsan sürekli bir yerlere asıl, barfiks çek.
Bol bol süt iç, erken yat.Daha küçüksün emin ol boy atarsın.

Kilo verirsen boyun uzamaz fakat daha uzunmuş gibi görünebilirsin. Ayrıca boyun da normal bence, 1.87 olmasan bile 1.82 olursun herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı