Kilo verirsem deri sarkması olur mu?

Hamsi ismaH

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 17 yaşında 1.75 boyunda 90 kilo bir erkeğim. Boyum biraz geç uzuyor ve kilolu gözüküyorum. Hem boyum uzasa da 90 kilo yine fazla olduğu için yazın 3 ayda 15-20 arası kilo vermek ve kas yapmak istiyorum. Sınavım olduğu içinde 3 ay sadece zamanım var. Ancak çok korktuğum bir durum bende deri sarkması olur mu?

75-80 kilonun pek altına inemezsin zaten, süreye de yayacağından dolayı bir şey olmaz.

Hocam eğer tüm vücut spor yaparsanız deri sarkması olacağını zannetmiyorum deri sarkması sporsuz hızlı kilo verince oluyor diye biliyorum.

Nasıl kilo verdiğine, vücut yapına göre değişir. Ben 45 kilo falan verdim, bende var fazlasıyla.

20 kilodan hiçbir şey olmaz 35 verdim ben hiçbir şey olmadı.

Nasıl kilo verdiğine, vücut yapına göre değişir. Ben 45 kilo falan verdim, bende var fazlasıyla.

Ben de mart ayından beri yememe içmeme çok disiplinli şekilde olmasa da dikkat ediyorum. Ama mutlaka her gün en az 5km yürüyüş yapıyorum. 2 günde 1 de egzersiz hareketleri yapıyorum. 90 kilo civarıydım inanın daha hiç tartılmadım ama çevremdeki insanların farkedeceği kadar kilo verebilmişim.

Sizler bu kadar kiloyu nasıl verdiniz var mıdır verebileceğiniz tavsiyeler ?

Yeni konular

Geri
Yukarı