Kilo verme serüveni

Hocam kilodaki dengesizliğiniz bel fıtığı yapabilir. Bu kadar sıklıkla bu aralıklarla kilo alıp-düşmek hiç sağlıklı bir şey değil. Aniden kilo verdiğinizde belli bölgedeki yağların erimeme ihtimali var o da fıtık yapar.

1.77 boyum var ve 15 yaşımdan beri 70 kiloyum.

Bu kadar stabil olmasının sırrı: Paketli şeyler yememem ve İce Tea, Kola vb. içecekler içmemem. Mümkün olduğunca tamamen doğal beslenmem. Kahvaltı ve akşam yemeği olarak 2 öğün yemek yemem. Öğlen acıkınca meyve yerim, akşamüstü de kuruyemiş yerim. Günde en az 2 litre suyu da ihmal etmem. Spor da zaten benim en çok sevdiğim şeydir. 1 yaşımda fizyoterapiyle spora başladım diyebilirim. O zamandan beri hiç bırakmadım.

Hocam kilodaki dengesizliğiniz bel fıtığı yapabilir. Bu kadar sıklıkla bu aralıklarla kilo alıp-düşmek hiç sağlıklı bir şey değil. Aniden kilo verdiğinizde belli bölgedeki yağların erimeme ihtimali var o da fıtık yapar.

1.77 boyum var ve 15 yaşımdan beri 70 kiloyum.

Bu kadar stabil olmasının sırrı: Paketli şeyler yememem ve İce Tea, Kola vb. içecekler içmemem. Mümkün olduğunca tamamen doğal beslenmem. Kahvaltı ve akşam yemeği olarak 2 öğün yemek yemem. Öğlen acıkınca meyve yerim, akşamüstü de kuruyemiş yerim. Günde en az 2 litre suyu da ihmal etmem. Spor da zaten benim en çok sevdiğim şeydir. 1 yaşımda fizyoterapiyle spora başladım diyebilirim. O zamandan beri hiç bırakmadım.
80 kiloda bırakacağım zaten diyeti. 16 kilo vermiş olacağım. Sonra da porsiyon kontrolü yapacağım

Sadece şu 3 hareketten oluşan bir program yapıyorum aylardır, bu 3 harekette bitiyor spor aslında sanada tavsiye ederim.
Hocam öyle bir program bulamadıysanız diye şöyle bırakıyım ki, arkadaşa yardımı dokunur:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
80 kiloda bırakacağım zaten diyeti. 16 kilo vermiş olacağım. Sonra da porsiyon kontrolü yapacağım
Umarım bundan sonra kilonuzu stabil tutarsınız çünkü yaptığınız şeyin çok ciddi zararları var. Benim dillendirdiğim sadece 1 tanesi. Ve ben öğün diyeti yapmak yerine 1-2 ayda 1-2 gün su diyeti yapmaktayım vücudu temizlemek ve metabolizmamı hızlandırmak adına. Öğün diyeti çok uzun süre aralıklarla yapıldığı için vücudunuzun florasını bozar özellikle bağırsak florasını.

Son düzenleme:
83 kiloya kadar indim. Diyeti burada bitirme kararı aldım. İlk fotoğraf 95 kilo, 2. Fotoğraf 83 kilo. Büyük bir değişim yok gibi D23F4F9B-52E4-4E30-AC4B-6B8A20BC8581.jpeg
A8ECFD86-B7B3-4FD1-A9BB-692700190BE8.jpeg
83 kiloya kadar indim. Diyeti burada bitirme kararı aldım. İlk fotoğraf 95 kilo, 2. Fotoğraf 83 kilo. Büyük bir değişim yok gibiD23F4F9B-52E4-4E30-AC4B-6B8A20BC8581.jpeg
A8ECFD86-B7B3-4FD1-A9BB-692700190BE8.jpeg
İlk fotoğraf 97 kiloyken çekindiğim fotoğraf sanırım. 95 yanlış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı