Kilo verme tüyoları

İdeal kilon 75 kilo porsiyon küçültün uygulamalardan zor olanı seçip 15 dk ortalama günde en az yapman faydalı olur spor yapabilirsin basket güzel olur.
tavsiyenizi gözden geçirirm hocam

Ağzını tut sevdiğin yağlı yemekleri kafanda unut para varsa fitness git kardiyo evde de sürekli sirkeli havuç salatası ve ton balığı önerimdir.
işte hepsi okeyde asıl olay 75 70 kiloya kaç ayda düşerim hızlı kilo vermek istiyorum skinny fat dönüşmekte istemiyorum

Yemek yemeyerek kilo vermek mi?
Mağara adamı mısınız?
Sağlıklı beslenin, kalori açığı yapın.
Sonuç alırsınız..
Sorunuz varsa cevaplarım, eskiden obezite ile savaşıyordum.
@sarip
hocam sizce kaç aya 75 kiloya düşerim ? hızlı kilo vermek istiyorum ve skinny fat dönüşme korkum var

Hızlı kilo verirseniz, ne kadar zayıf olursanız olun..
Vücudunuz yağ içinde kalır.
Kendinizi aç bırakmayın, hazır gıdalar tüketmeyin.
hocam tahmini süreniz kaç ayda veririm bu kiloyu her gün 1000 kalori almak ve her gün spor ve diyet yaparak kalori açığı bırakmak kaç ayda 75e götürür beni ?

Kalori açığı iş görür kendimden biliyorum kardiyo yapmadan sadece kalori açığı yaratarak 1 ayda 4 kilo verdim ve yağ oranımı %19'dan %15e indirdim tabii siz kendinize göre ayarlayacaksınız ama süreç içinde şekerden özellikle abur cuburlardan cipslerden fazla yağlı yiyeceklerden uzak durun ki sonuç alabilesiniz iyi günler.

hocam tahmini süreniz kaç ayda veririm bu kiloyu her gün 1000 kalori almak ve her gün spor ve diyet yaparak kalori açığı bırakmak kaç ayda 75e götürür beni ?
Ortalama 5 ay boyunca yapmanız yeterli olur..
Ayrıca çok önerdiğim bir videoyu bırakıyorum sana..
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aşşşşırı dehşet, mükemmel bir evde çalışma programı.

Ortalama 5 ay boyunca yapmanız yeterli olur..
Ayrıca çok önerdiğim bir videoyu bırakıyorum sana..
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aşşşşırı dehşet, mükemmel bir evde çalışma programı.
hocam şimdi sabah aç karına koşarsam tüm kaslarım erir ben akşamları koşarsam dahamı iyi sabahlarımı ? veya sadece bu egzersiz gün içinde diet yeterli olurmu ? bide bu antrenman attığınız kaç kalori yakıyor?

O zaman es geçelim bu mevzuları.

Günde 1-2 saat yürü ve tuzlu-şekerli-yağlı gıdalardan uzak dur, ayrıca bol su tüket.
İdman olarakta plank, şınav, mekik gibi şeyler yap. 1-2 ay içerisinde olmasa da farkı görürsün.
eyvallah öneri için

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı