Kilo vermek için yapılabilecekler nelerdir?

@Silinen üye sizden ve diğer arkadaşlardan çok teşekkür ediyorum.
Boyu:1.85
Kilo:94
Bu programı uygulatcam. Üstüne bir de Fitness'a yazdırdım garanti 1.5 saat 2 saat çalışmasını tembihleyeceğim. Fazla zamanı olmadığı için. Sabah kahvaltısı yemiyordu zaten şimdi yemesi lazım. Doğrudan gidip saat 9'dan 1'e kadar durup okulun öğlrn yemeğini yiyordu. Teşekkürler tavsiyeler için.

Sizinle bir tartışmaya girmeyeceğim çünkü* size karşı nötr bakış açım mesajlarınızı gördükçe nefrete doğru kaymakta.
Ekleme: Nasıl donanım-yazılım sistemlerinden anlamadığınızı düşünüyorsam, sağlıklı kilo verme konusu adı altında da benzerini düşünüyorum.
Bu yüzden mi bütün yazdıklarımı şikayet etmene rağmen benim hiçbir yazdığım bilgi yanlış bilgi olarak işaretlenmezken senin paylaşımlarına yanlış bilgi ibaresi konuyor? 😄 Sevgili dostum bak dediğim gibi benim bölümüm ve mesleğim bu alan ile alakalı. Menü planlama ve beslenme ilkelerinin içinde olduğu bir çok eğitim aldım. Donanım konusunda yaz istediğini. Gel tartışalım istediğin kadar yanlış bilgi ver. 😄 Fakat bu konu senin bana gıcık kapmanı aşar. Takışma benimle işte. Senin söylediğin çocuk sokakta top peşinde koşarken ben Bodrumda Bilgehan Koç hocanın salonunda antrenman yapıyordum. Daha sonra bölümümüde uzantısı olarak bu alanda seçtim. Bilime ve bilgiye saygın olsun. olgun ol.
@Silinen üye sizden ve diğer arkadaşlardan çok teşekkür ediyorum.
Boyu:1.85
Kilo:94
Bu programı uygulatcam. Üstüne bir de Fitness'a yazdırdım garanti 1.5 saat 2 saat çalışmasını tembihleyeceğim. Fazla zamanı olmadığı için. Sabah kahvaltısı yemiyordu zaten şimdi yemesi lazım. Doğrudan gidip saat 9'dan 1'e kadar durup okulun öğlrn yemeğini yiyordu. Teşekkürler tavsiyeler için.
Rica ederim ne demek. Bir ay disiplinli bir şekilde uygulasın ardından sonuçları paylaşın lütfen. Doktor konusunuda unutmayın. Gözetimimiz altında olsun.

Bu yüzden mi bütün yazdıklarımı şikayet etmene rağmen benim hiçbir yazdığım bilgi yanlış bilgi olarak işaretlenmezken senin paylaşımlarına yanlış bilgi ibaresi konuyor? 😄 Sevgili dostum bak dediğim gibi benim bölümüm ve mesleğim bu alan ile alakalı. Menü planlama ve beslenme ilkelerinin içinde olduğu bir çok eğitim aldım. Donanım konusunda yaz istediğini. Gel tartışalım istediğin kadar yanlış bilgi ver. 😄 Fakat bu konu senin bana gıcık kapmanı aşar. Takışma benimle işte. Senin söylediğin çocuk sokakta top peşinde koşarken ben Bodrumda Bilgehan Koç hocanın salonunda antrenman yapıyordum. Daha sonra bölümümüde uzantısı olarak bu alanda seçtim. Bilime ve bilgiye saygın olsun. olgun ol.
Beni tahrik edemezsin, ban yedirtemezsin :) Ayrıca dostun değilim. Son olarak ''yanlış bilgilendirme'' olan mesajımı eklemeden gereksiz bir ithamda bulunmuşsun. Seni takip ettiğim veya şikayet ettiğim yok, uymadığın bir Technopat Sosyal Kuralları çerçevesinde mesajını görürsem doğal olarak şikayet edebilirim bu da kimseyi bağlamaz.
Sağlıklı şekilde kilo vermek/almak ya da antreman yapmak Mars'a roket fırlatmak gibi bir durum değil. Seviyeli şekilde tartışmayı beceremeyenler ile bu şekilde zevk alarak konuşuyorum normalde ancak katlanılabilir seviye dışındakileri umursamadığım için cevap yazmıyorum.
Konuyu kirletip bana cevap yetiştirmek yerine olgunluk gösterip iyi akşamlar lafıma (2.mesajımdı) iyi akşamlar diyebilirdin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı