Kilo Vermek ve Tarz Sahibi Olmak istiyorum

Yaş ilerledikçe zaten tarzın ve sağlığının oturcağını düşünüyorum. Kendin ol kendin gibi yaşa en mantıklısı budur.

Ekmeği bırak derim. Bir süre sonra yokluğunu hissetmiyorsun bile. Tarz konusuna bir şey diyemeyeceğim. Sadece kendin ol, başkalarının senin hakkında ne düşündüklerini önemsememeye çalış.

Hocam kilo vermek istiyorsun çeneyi tutacaksın bir kere. Sonra spor yap yada sadece yürümek bile yarayabilir. Tarz işine girince kendi tarzını yaratmaya çalış alışılmışın dışına çık ama maymun olma. Şeyi eklemeyi unuttum her şeye fazla gülme ama ergenlik çağı bende öyleyim insan boş işlere bile gülebiliyor. Çok fazla çocuk gibi davranma olgun ol ama olgun olacağım diye odun olma :)

Aynen dediği gibi arkadaşın. Yaş ilerledikce olucak her şey. Ne çok ortamlarda ol nede körü körüne uzaklaş. Kendin olduktan, yapmacık olmadıktan sonra bir tarzın olur zaten.

Daha öncede böyle bir konu başlığı altında yazmıştım ama bende yaklaşık 20 kilo verdim sabahları balığa 5kmlik deniz yolunu yürüyerek gidiyordum akşam 7den sonra yemek yemiyordum onun dışında istediğimi yiyordum 3 ayda 20 kilo verdim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı