Kimden koçluk almalıyım?

Haslenkarag

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 6 aydır kendim yapıyorum gelişimim tatmin etmedi o yüzden başlangıç seviyesi için bir koçla çalışmak istiyorum bütçem 300-400

Uzaktan koçluk almak tamamen saçmalık. Guray's Hypertrophy programını yapabilirsin. Yine Güray Aydın'ın videolarını veya diğer sporcularla podcastlerini izleyip kendini geliştirebilirsin. Hevesini atmak için 1 aylık koçluk alırsan zaten fark edeceksin gereksiz olduğunu. Koçluk alırken de İnstagram ünlüsü gibi takılan insanlardan değil de gerçekten sporcu olduğuna emin olduğun belli başarıları olan insanları tercih et, yoksa dandirik bir program verip seni sakatlığa götürüyorlar.

Uzaktan koçluk almak tamamen saçmalık. Guray's hypertrophy programını yapabilirsin. Yine güray aydın'ın videolarını veya diğer sporcularla podcastlerini izleyip kendini geliştirebilirsin. Hevesini atmak için 1 aylık koçluk alırsan zaten fark edeceksin gereksiz olduğunu. Koçluk alırken de Instagram ünlüsü gibi takılan insanlardan değil de gerçekten sporcu olduğuna emin olduğun belli başarıları olan insanları tercih et, yoksa dandik bir program verip seni sakatlığa götürüyorlar.

Talha kılıçtan almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı