Kiminle çay içmeye çıkmak isterdiniz?

portakal hanim

Picopat
Yer
Harikalar Diyarı
Sohbetinin saracağını, kaynatmayı düşündüğünüz veya tavsiyelerinden ve bilgeliğinden faydalanmak istediğiniz forum üyesini/üyelerini etiketliyoruz.

Sevdiğin üye konuları gibi, 10-15 kişi etiketlemek yok ama. Sevdiğiniz kişiyi etiketleme konusu değil, gerçekten istediğiniz kişileri etiketleyin.

@hadwiger ile havadan sudan sohbet edip kaynatmak için çaya çıkardım.
@Jira hayat ile ilgili tavsiyelerini alıp, bilgeliğinden faydalanmak için çaya çıkardım.
@Recep Baltaş belki teknoloji ile ilgili ondan bir şeyler kaparım düşüncesi ile çaya çıkardım.
@Ali Güngör sinema, filmler/diziler hakkında ve kitaplar hakkında konuşmak için çaya çıkardım.

Peki ya siz forumda kimle çaya çıkmak isterdiniz?

yasaryıldız

Decipat
Makaleler
3
Yer
Baklava Fıstık Baksana Fıstık.
Açık söyleyelim gerek BJK'li olmasından gerekse konuşma üslubundan dolayı @caneruncu ile içmek isterdim.

Şu an kendisi yok ama bazı bilgileri bana öğreten odur.

PustiPowerV2

Decapat
Makaleler
5
Yer
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.

anil1632

Centipat
Makaleler
1
Yer
Bursa
@anil1632 ile iç dünyamızda derin bir yolculuk yapardık.

Jira

Zettapat
Makaleler
19
Yer
Boeing 777
@Jira hayat ile ilgili tavsiyelerini alıp, bilgeliğinden faydalanmak için çaya çıkardım.
Bir dedikodu bir gırgır, şamata yaparım var ya 40 yıllık teyzeler önümde saygıyla öper yanağımdan :D

Eyvallah dostum, öyle bir izlenim bırakabildiysem ne mutlu bana.

orXzaz

Picopat
Yer
morioh
Sohbetinin saracağını, kaynatmayı düşündüğünüz veya tavsiyelerinden ve bilgeliğinden faydalanmak istediğiniz forum üyesini/üyelerini etiketliyoruz.

Sevdiğin üye konuları gibi, 10-15 kişi etiketlemek yok ama. Sevdiğiniz kişiyi etiketleme konusu değil, gerçekten istediğiniz kişileri etiketleyin.

@hadwiger ile havadan sudan sohbet edip kaynatmak için çaya çıkardım.
@Recep Baltaş belki teknoloji ile ilgili ondan bir şeyler kaparım düşüncesi ile çaya çıkardım.
@Ali Güngör sinema, filmler/diziler hakkında ve kitaplar hakkında konuşmak için çaya çıkardım.

Peki ya siz forumda kimle çaya çıkmak isterdiniz?

Daha belli değil :(

hadwiger

Decapat
Makaleler
27
Yer
İstanbul
Son düzenleme:

Kelebek_1034

Centipat
Makaleler
1
@Vavien. ile yemekhanedeki kötü yemekler eşliğinde yaptığımız sohbetlere dönsek yeter. Baydı şu uzaktan eğitim.

Yukarı