GTA 6 sizce nasıl olacak?

Senin dediğin şey GTA 6 2020 de çıkarsa geçerli olur. 2023 de çıkarsa görürsün. Hatta şuan en yoğun grafik isteyen Cyberpunk 2077 bile GTX 1080 istiyo. Rx 570 gibi kartlar 2023 deki Pubg Lite'ı bile açmaz. Ama bu sene çıkarsa sen haklısın. Fakat bana göre çıkmayacak. Çıksaydı emareler olurdu. Adamlar Red Dead 2'yi satacaklar niye GTA 6' yı çıkarsınlar.
Cyberpunk 2077 GTX 1080 falan istemiyor. 4K 30 FPS için 1080 Ti istiyor. O kadar boş bilgiler ile doldu ki ortalık, sıkılmaya başladım sizin gibilerden. RX 570 ile dahi 1080P 60 FPS oynanabilecek. CoD MW'ye göz at :)

Cyberpunk 2077 GTX 1080 falan istemiyor. 4K 30 FPS için 1080 Ti istiyor. O kadar boş bilgiler ile doldu ki ortalık, sıkılmaya başladım sizin gibilerden. RX 570 ile dahi 1080P 60 FPS oynanabilecek. CoD MW'ye göz at :)
RX 570 Red Dead 2'yi 1080p High ayarlarda 30-35 ile oyunu zor oynatıyor. Ultrada 20 ye düşüyor. 2019 oyununu zor oynatan bir kart ne zaman çıkacağı belli olmayan GTA6'yı düşükde dahi oynatmaz. Belki lowda 20-25 arası alır ama asla ve asla 1080p 60FPS görmez. Bu yazımı unutmayın.

RX 570 Red Dead 2'yi 1080p High ayarlarda 30-35 ile oyunu zor oynatıyor. Ultrada 20 ye düşüyor. 2019 oyununu zor oynatan bir kart ne zaman çıkacağı belli olmayan GTA6'yı düşükde dahi oynatmaz. Belki lowda 20-25 arası alır ama asla ve asla 1080p 60FPS görmez. Bu yazımı unutmayın.
Güzel kardeşim. RDR2 optimizasyonu berbat bir oyun. RTX 2080 Ti ile 1080P ultra ayarda 60 FPS alamayan var. Gidip CoD MW videosu izle. RX 570 ile 60-100 FPS arası alınabiliyor. Cyberpunk 2077 diyordun şimdi döndün RDR2'ye. Başka oyunlar da var mı? Yıllardır oyuncuyum senin gibi oyundan oyuna atlayanı yeni gördüm. Bari sözünü ettiğin bir oyun hakkında konuş..

Güzel kardeşim. RDR2 optimizasyonu berbat bir oyun.
Bu mükemmel oyunun optimizasyonu ne zaman düzelecek ya? Yani gerçekten grafik olarak falan çok iyi bir oyun ama işte PC de insan 60 FPS oynayabilmek o akıcılığı hissetmek istiyor. Umarım GTA 6'nın optimizasyonu düzgün olur. Bence sorun oyunları önce konsola sonra PC'ye çıkartmakta yatıyor. Portlama işini beceremiyorlar. Bu arada konudan bağımsız moderatörlüğünüz neden gitti acaba? Siz mi bırakmak istediniz?

C
Güzel kardeşim. RDR2 optimizasyonu berbat bir oyun. RTX 2080 Ti ile 1080P ultra ayarda 60 FPS alamayan var. Gidip CoD MW videosu izle. RX 570 ile 60-100 FPS arası alınabiliyor. Cyberpunk 2077 diyordun şimdi döndün RDR2'ye. Başka oyunlar da var mı? Yıllardır oyuncuyum senin gibi oyundan oyuna atlayanı yeni gördüm. Bari sözünü ettiğin bir oyun hakkında konuş..
Neden Red dead 2 örneğini verdim. Çünkü oyun Rockstara ait. Şimdi sen optimizasyon falan diyosun doğrudur ama GTA 6'yıda aynı şirket çıkaracak. O zaman benim dediğimi doğruluyorsun. 2080 ti bile bu sebepten FPS sıkıntısı çekiyor. GTA 6 napcak. Klasik bir Türk toplumu refleksi verip işi kişiselleştirmene gerek yok. Ben de yıllardır senin oynadığın RX serilerine Bga makinesinde tamir yapıyorum. Neden RX dersen genelde Organize Sanayinde Fabrikalarda mining için kulllanılan bir kart. Çok testini yaptım. Bilgimi yarıştırcaz burda bence gerek yok herkes istediğini söyleyebilir. Ayrıca Cypurbunk 2077'de RX570 1080P high da 20'yi geçmez. Sen hala GTA6 yarın sabah çıkacak sanıyorsun piyasının içindemisin sadece oyun mu oynuyorsun? GTA6' yı ABD başkanı istesin Dünya toplansın 2020'de çıkmaz.

Bu mükemmel oyunun optimizasyonu ne zaman düzelecek ya? Yani gerçekten grafik olarak falan çok iyi bir oyun ama işte PC de insan 60 FPS oynayabilmek o akıcılığı hissetmek istiyor. Umarım GTA 6'nın optimizasyonu düzgün olur. Bence sorun oyunları önce konsola sonra PC'ye çıkartmakta yatıyor. Portlama işini beceremiyorlar. Bu arada konudan bağımsız moderatörlüğünüz neden gitti acaba? Siz mi bırakmak istediniz?
Ben bırakmak istedim. Kendime hiç zamanım kalmıyordu yahut işlerim olunca zorlanıyordum.

Geri
Yukarı