Rehber Kimler Xbox One X almalı kimler Xbox Series S almalı?

One X e ssd upgrade yapınca Series S ile arasında uçurum farkı olmuyor. Quick Resume çok gelişmiş bir özellik ama eski one konsollarda da arkada oyun açık bırakıp başka oyun açabiliyorsunuz. Series S gibi hemen geçiş yapmasa da normale göre kısa sürede eski oyuna dönmeye izin veriyor(hdd varken). One X ssd vs Series s yükleme sürelerine bakarsanız one x e ssd upgrade'inin baya işlevli olduğunu anlarsınız

4K destekleyen oyunlarda One X i kesinlikle tercih ederim. Aradaki fark baya gözle görülür oluyor. Eski xbox oyunlarını da 4K açabilmesi avantaj. 2k ile 4k arasında insanlar fark az zannediyor ama aslında baya fazla. Yeni nesil için Series S alınabilir ama 4K televizyonda One X çok iyi gözüküyor. Optimize olmayan oyun sayısı olanlara göre az olsa da eski oyunları one s sürümüyle çalıştırması da series s için kötü.

Siz veya çevrenizde olmaması olmadığı anlamına gelmez çünkü 2. Elde ps kadar yok tabiki ama xbox cd si bulmak çok kolay. ve normale göre uygun fiyatlara kutulu oyun alabilirsiniz.

Konsolu olmayan birisi 4K televizyon da yoksa Series S almalı ama One X den Series S geçilmez gibi
Siz neden one x'i bukadar övüyorsunuz anlamadım one x 2023 de alınmaz.

PS4 Series S karşılaştırması bile daha mantıklı bence. Kimse One X almamalı. 4K TV olsa bile. Her türlü Series S.

Siz neden one x'i bukadar övüyorsunuz anlamadım one x 2023 de alınmaz.
2023 te kesin alınır demiyorum. 4k bir tv varsa gerçek 4k olduğu için alınabilir diyorum, ve one x den series s e geçmek pek mantıkli değil diyorum

PS4 Series S karşılaştırması bile daha mantıklı bence. Kimse One X almamalı. 4K TV olsa bile. Her türlü Series S.
One X Ps4 prodan bile yuzde 40 daha guclu hocam. Ps4 Pro oyunlari 4K açamıyor.

One X PS4 Pro'dan bile yuzde 40 daha guclu hocam. PS4 Pro oyunlari 4K açamıyor.

Microsoft Xbox One X üvey evlat muamelesi yaptı 2017 çıkan cihazın üretimini 2020'de durdurdu adamakıllı konsolun gücünü gösterecek oyun bile çıkaramadılar en azında PS4 exclusiveler için bile alınır.

Hiçbir koşulda One X'i almanın mantıklı bir açıklaması yok. 4K isteyen mecburen paraya kıyıp Series X alacak, ömrü bitmiş bir konsolu 2023'te almak saçmalık olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı