Xbox One S Almalı mıyım?

k1rdinse

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Dijital Pazarlama
Merhaba dostlar, Ben Vatan Bilgisayar'dan Xbox One S almayı düşünüyorum da, şu an fiyatı 1.750 TL. Eğer 2. kolu da alırsam 2000 TL'ye alacağım. Öğrenci adamım, bu sene staj göreceğim. O yüzden zor oyun alıcağım için PS4 yerine Xbox tercih ettim. Sizce doğru düşünmüş müyüm? Almalı mıyım? Xbox One S kullanan arkadaşlar da yorumlarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler yorumlarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yerinde bir karar olmuş.
Game Pass ve Origin Access sistemleri ile gayet ucuza fazla oyun oynayabilirsiniz.
Konsollarda oyun satın almak artık zengin işi oldu.

Maalesef Euro bu icraatlar ile düşmeyeceğini ekonomistler bile söylüyor.
Şuanda 350 ₺ satılan oyunlar 400 ₺ civarlarını bulacak.
Zaten tasarruf yapmaya çalışıyorlar. Bu yüzden Lüks Tüketim vergisini olabildiğince artırdılar.
Daha da zam geleceğini düşünüyorum.

Merhaba dostlar, Ben Vatan Bilgisayar'dan Xbox One S almayı düşünüyorum da, şu an fiyatı 1.750 TL. Eğer 2. kolu da alırsam 2000 TL'ye alacağım. Öğrenci adamım, bu sene staj göreceğim. O yüzden zor oyun alıcağım için PS4 yerine Xbox tercih ettim. Sizce doğru düşünmüş müyüm? Almalı mıyım? Xbox One S kullanan arkadaşlar da yorumlarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler yorumlarınız için.
Başka sitelerden almanı öneririm. Daha ucuza almak varken pahalıyı seçmemek gerekir.
Xbox One S 1 TB 4K + 1 Ay Game Pass Microsoft | Trendyol
Veya Teknosa' da 1500 lira 500 gb hali yanında Minecraft veriliyor.

Bence çok doğru bir karar ancak daha uyguna bulunabilir iyi araştırın öyle alın bence. Ben 2 aydır filan kullanıyorum çok mennunum oyuna para vermiyorsunuz. Abonelikler sürekli indirime giriyor. İndirimlerde de bir kaç oyun alırsın baya götürür.

Arkadaşlar size zahmet İstanbul'da oturuyorum. Şöyle uygun fiyata alabileceğim bir mağaza var mı ? Şuan indirim de falan olan ? Yanında Pes 2018 veya Fifa 2018 verse iyi olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı