Kimlik bilgilerinin başkasının öğrenmesi

emircanunlts

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
3
WhatsApp'da boş kullanılmayan bir numara vardı. Ben de oraya gerekli olan bilgileri atıp yedekliyordum. Bu sabah kimlik bilgilerim gerekliydi ve oraya attım, ardından kişi bana geri dönüş yaptı. Kısacası kimliğimin ön ve arka yüzünü görmüş oldu. Bu bilgilerin başkasının eline geçmesi bir sıkıntı çıkartabilir mi?

WhatsApp'da boş kullanılmayan bir numara vardı. Ben de oraya gerekli olan bilgileri atıp yedekliyordum. Bu sabah kimlik bilgilerim gerekliydi ve oraya attım, ardından kişi bana geri dönüş yaptı. Kısacası kimliğimin ön ve arka yüzünü görmüş oldu. Bu bilgilerin başkasının eline geçmesi bir sıkıntı çıkartabilir mi?

Art niyetliyse çıkarabilir nasıl boş kullanılmayan bir numaraya atıyorsunuz anlamadım bunun için yedekleme uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Benim kuzenim de benimkini öğrenmişti e okuluma girip duruyordu ama kardeşiyle ben 7. sınıftaydık yani yaşıttık kim daha yüksek diye bakıyordu 5. sınıfta yaptı ben 20 almıştım anneme söyledi ama ondan sonra kardeşinin ortalaması hiç benimkini geçemedi yani niyetini bilmeniz lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı