Kimlik kartını çöpe atmak okuldan atılma sebebi mi?

Öncelikle fen lisesinde okuduğumu ve 10.sinifta olduğumu söyleyerek olayı anlatiyorum. Öncelikle okulumuzda gösteri vardı en üst katta ve gitmeyen 5 kişiydik, 3 erkek 2 kız, kizlar sinfin önündeydi ve ben sınıfa girdim. Ceketimi aldım ciktim, daha sonra 3 kişi girdik ve bize borcu olan birinin cüzdanını aldı. Diğer 2 kişi ben de başta hayır desemde sonradan bana da borcu olduğu için olaya ben de dahil oldum. Kimlik kartını gidere attık, cüzdanı okul önündeki çöpe, daha sonra olay patladı. Bugün ailesi geldi ve hoca okuldan atilabilirsin dedi bana ve diğerlerine. Sizce atilir miyim? Hocalar benim böyle bir şey yapmiyacagimi biliyor işin benden çıkmadığını biliyor, sizce atilir miyim? Çok zor durumdayim.
Atılırsın bence. Ne için böyle bir şey yaptın peki?

Atılırsın bence. Ne için böyle bir şey yaptın peki?

Dostum dediğim gibi zaten cüzdanı ilk alan ben değilim sonradan ben aldım ve anlık sinirle böyle bir şey yaptık zaten çocukla sorunluyduk 2 yıldır zor dayaniyordum böyle oldu şunu da söyleyeyim vallahi cüzdanın içinde para olmasa ben borç istemezdim bir daha ama içinden para da çıkınca sinirlendim şeytana uydum ne diyeyim.

Sağ olun hocam.

Fen lisesinde okuyan birisi böyle bir hata yapmaz. Ayrıca kimse borç olarak olsa bile borç para isteyemez.
Bu yasaktır. Hadi siz verdiniz, neden almak için böyle bir yöntemi seçiyorsunuz?

Dostum borçdan kastım benden hesap aldı Steam hesabı onun borcunu yarım verdi yoksa para vermedim yani.

O daha kötü işte.

Ya hocam hesabı sattım 2 yılda ödüyor zaten 2 yılda para ne kadar değer kaybetti yarısını vermedi istiyorum param yok diyor Instagram'a mekanlarda fotoğraf atıyor ben öğün zaten verilen cüzdan da para görmesem bir daha borç istemem harbi parası yokmuş der bırakırım.

Geri
Yukarı