Kimlik kartını çöpe atmak okuldan atılma sebebi mi?

Git çocuğun borcunu ailesinden al çocukla uğraşman gereksiz saçmalık olmuş.

Hocam Allah aşkına bu borç kaç lira? Çok merak ettim.

650.hocam inanın ben parasında değilim zaten sırf bu olay içinde olmadı bu sadece bir tanesi olanların haddi hesabı yok bu sadece son olaydı patlattı artık.

Git parayı ailesinden al çocukla uğraşman saçmalık olmuş.

Hocam aradım zaten ailesi çocuğa veriyor çocuk vermiyordu şimdi ailelerimiz konuştu ailesi parayı istemedi bile bizden yani annesi de bayağı üzüldü benim ailemde üzüldü o yüzden yani şu an olaydaki herkes pişman herkesin hata payı var.

Böyle insanlar örgün eğitimden alınıp köle olarak çalıştırılmalı.

Sigma Kural 1: Sahip olduğun paranın dilencisi olacaksın. O yüzden kimseye borç verme.

650.hocam inanın ben parasında değilim zaten sırf bu olay içinde olmadı bu sadece bir tanesi olanların haddi hesabı yok bu sadece son olaydı patlattı artık.

Hocam aradım zaten ailesi çocuğa veriyor çocuk vermiyordu şimdi ailelerimiz konuştu ailesi parayı istemedi bile bizden yani annesi de bayağı üzüldü benim ailemde üzüldü o yüzden yani şu an olaydaki herkes pişman herkesin hata payı var.

Hayır kastım o değil git adresine parayı ailesinden al ailesine söyle demiyorum.

Böyle insanlar örgün eğitimden alınıp köle olarak çalıştırılmalı.

Sigma kural 1: Sahip olduğun paranın dilencisi olacaksın. O yüzden kimseye borç verme.

Tamam bro hadi sen git 10 saat sigma Reels izle.

Hayır kastım o değil git adresine parayı ailesinden al ailesine söyle demiyorum.

Hocam okul da yurtta kalıyor o yüzden o iş olmazdi.

Öncelikle fen lisesinde okuduğumu ve 10.sinifta olduğumu söyleyerek olayı anlatiyorum. Öncelikle okulumuzda gösteri vardı en üst katta ve gitmeyen 5 kişiydik, 3 erkek 2 kız, kizlar sinfin önündeydi ve ben sınıfa girdim. Ceketimi aldım ciktim, daha sonra 3 kişi girdik ve bize borcu olan birinin cüzdanını aldı. Diğer 2 kişi ben de başta hayır desemde sonradan bana da borcu olduğu için olaya ben de dahil oldum. Kimlik kartını gidere attık, cüzdanı okul önündeki çöpe, daha sonra olay patladı. Bugün ailesi geldi ve hoca okuldan atilabilirsin dedi bana ve diğerlerine. Sizce atilir miyim? Hocalar benim böyle bir şey yapmiyacagimi biliyor işin benden çıkmadığını biliyor, sizce atilir miyim? Çok zor durumdayim.
Atılırsınız. Hak ettiniz.

Yani bu konuya denebilecek tek bir şey var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir şey olmaz gibi.
Blurlu olmasının sebebi ne?

Yok maalesef atilmayacağım büyük ihtimal konudaki dua edenler hayatlarında hiç hata yapmadi mi bilmiyorum galba kusursuz insanlarsiniz ya da olayın hepsini bilemediğiniz için yorumların böyle olduğunu temenni ediyorum iyi sosyaller gene durum güncellemesi yaparım atilirsam falan.

Bunu okuldan atılmaktan ve ailesine rezil olmaktan korkan bir çocuk mu söylüyor? Ahahahahahah 🤣🤣🤣

Okuldan atılmaktan tabii ki korkucam sonuçta akraba komşu denilen insanlar var olay okulda bitmiyor ve fen lisesindeyim hedeflerim var okula boş gidip boş gelmiyorum dostum ailemden tabii ki utanacağım çünkü aileme yakışır bir şey yapmadım. Normalde on yargılı olmam ama şu an nedense senin böyle taş kafa okulda 8 saat boşa zaman harcayıp belki okula gitmeyen hayatı yalan biri olduğunu düşündüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı