Kimse sizi kurtarmayacak

Daha fazla  
Son günlerde KK mi RTE mi furyasından sıkıldım artık. Anlamamız lazım başa Abdulhamid Han gelse gene 5 seneden aşağı ülke ekonomisi kendini toparlayamaz. Ayrıca başa kim gelirse gelsin kimse size al kamki 100 bin TL demeyecek. Siz gene 9 5 işte ömür çürüteceksiniz. Onun için başkan kim olacakkine diye birbiriniz yemek yerine gidin ve hayatınızı kurtarmaya çalışın. Çünkü kim gelirse gelsin hayatınızı düzeltmeyecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eminim insanları büyük çoğunluğu refah içinde yaşamaktan ziyade, gelir eşitsizliğinden kurtulma fikrinde. Nepotizm ile yönetilen bir ülkeden çıkmak ve demokrasinin geri getirilmesi için bu adımlar atılıyor. Halk bu konuda ne kadar bilinçli bilemiyorum. Başa kim geldiğinin önemi yok, halkın ne kadar hakkını arayabildiği önemli. Eğitimsizlik bu ülkenin en büyük sorunlarından biri.

"Eğer ülkeni kurtarcak bir lider beklemekteysen. Size hiçbir şey öğretmemişim demektir..."
-M. K Atatürk.

Son günlerde KK mi RTE mi furyasından sıkıldım artık. Anlamamız lazım başa Abdulhamid Han gelse gene 5 seneden aşağı ülke ekonomisi kendini toparlayamaz. Ayrıca başa kim gelirse gelsin kimse size al kamki 100 bin TL demeyecek. Siz gene 9 5 işte ömür çürüteceksiniz. Onun için başkan kim olacakkine diye birbiriniz yemek yerine gidin ve hayatınızı kurtarmaya çalışın. Çünkü kim gelirse gelsin hayatınızı düzeltmeyecek.
Abdülhamid gelse daha da batarız .d

Sorun artık ekonomiden çıktı, Türk tanımının kaldırılması kürtçenin resmi dil olması kadın hakları ve şeriat ile uğraşıyoruz 2023 yılında bile.

Sorun artık ekonomiden çıktı, Türk tanımının kaldırılması kürtçenin resmi dil olması kadın hakları ve şeriat ile uğraşıyoruz 2023 yılında bile.

Mülteciler ve kaçaklar sebebiyle, gelecekte Türk popülasyonununa olan tehdit de var sanırsam.

Geri
Yukarı