Kimseyi sevmiyorum

Hocam yanlış anlamayın şuan karantinada olmamıza rağmen bittiğinde bile akıl sağlınızı toparlayana kadar izole edin kendinizi. Spor yapmak, sağlıklı beslenmek yardımcı olur bu konuda. Öbür türlü gerçektende çevrenizdeki insanlara zarar vereceksiniz, sadece fiziksel olarak düşünme bu zararı, insanların hayatını mahvedebilirsinizde.

Bu güne kadar tanıştığım kimseyi sevmiyorum. Annem babam dahil. Kendimi de sevmiyorum. Babam öldü gitti hala arkasından küfrediyorum onu hayal edip yastıkları yumrukluyorum. Çünkü o beni delirtti. Şizofren oldum galiba olmayan canlıları da gördüm. Manik ve kaygı bozukluğum da var. Kimseye güvencim kalmadı. Artık insanları sadece araç olarak kullanıyorum. Sadece insanlara kötülük yapmıyorum çünkü onlara acıyorum...

Bence yardım almanız lazım çünkü böyle hayat geçmez fazla LoL oynadıysanız ondan da olur :D.

Sana tek tavsiyem alttakiler gibi yaşa.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Minecraft 3.

Sen pskiyatri doktora görün. İlaç falan yazsın. Kedi al eve evlat gibidir bak müsaitsen tabi ömürlük. Bende de bozukluk var. Bende dayak yedim küçükken tabi. Fazla abartmıycan güçlü olucan unutucan. Tramva olmuş bazı anne babalar neyse söylemiyim. Pskolojisini bozuyor çocukların.

Yok anlamıyorum bir insan çocukken kazayla bardak kırdı diye dayakmı yer öldüresiye? Bardak kırdım geçen gün elim ayağıma dolaşdı. Korktum biri dövecek diye. Balkona çıkıp gizlice ağladım.

19 yaşındayım.

Hani sövmekte haklısın aga zor bir dönem yaşamışsın ya. Nutkum tutuldu ya.
Belki de sıfırdan bir hayat çeksen önüne şu dönem zor ama.

İnsanlara küsmüşsün. Allah dostları var çok. Onları düşünsen bile pskolojin düzelir. Pskoloğa gitsin yine. Bazı insanlar var sevilmez. Ama bazıları çok sevilir. Hayvanlar emanet zaten.

Bizim yapabileceğimiz pek bir şey yok. Psikiyatri'ye gitmelisiniz geç olmadan. Babanıza saygı duymanızı öneririm. Olayları tekrar aklınıza getirmeden sakin yaşamaya çalışmanızı öneririm. Çocukluğunuz cidden çok kötü geçmiş.

Atmazsam olmazdı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı