Kimya mühendisliği için 7 bin TL civarı dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
7000

ceylan ceylan

Femtopat
Daha fazla  
Kimya mühendisliği bölümüne bu sene yerleştim. Seneye birinci sınıfım, uzun süre kullanabileceğim 7 bin civarı dizüstü bilgisayar önerilerinizi alabilir miyim? Bilgisayardan pek anlamıyorum, yardımcı olursanız sevinirim. 7 bin üzeri öneriler de olabilir. Oyun oynamıyorum, bilgim dahilinde çok ağır programlarda kullanılmıyor pek bilgim olmadığı için bölümümü belirtmiştim bu bölümü okuyan birisi yardımcı olmak isteyebilir diye

Kimya mühendisliği bölümüne bu sene yerleştim. Seneye birinci sınıfım, uzun süre kullanabileceğim 7 bin civarı dizüstü bilgisayar önerilerinizi alabilir miyim? Bilgisayardan pek anlamıyorum, yardımcı olursanız sevinirim. 7 bin üzeri öneriler de olabilir.

Normal bir bilgisayarda işinizi görür. Kimya mühendisliğinde ağır programlar kullanacağınızı düşünmüyorum. Oyunda oynarım derseniz ona göre bir laptop önerelim.

Hangi amaçla kullancağına bağlı.
Aşırı güç istiyorsan MacBook tavsiye ederim. Alışık değilsen MacBook'a Huwaei'in Notebook'unu al tasarım kullancak bunlardan ikisinden birini alabilirsin.

Normalde bu forumda Monster pek önerilmez. Diğer marka laptoplara nazaran çok daha ısınıyor bu da performans kaybına neden oluyor ama bu bütçe düzeyinde Monster dışında marka bulunmuyor. Olan modeller ise gerçekten çok düşük donanımlara sahip. Bu model hem oyun oynatacak hemde internette yazana göre Kimya Mühendisliğinde kullanılan tüm programları çalıştıracaktır.

Geri
Yukarı