Kimya sınavı kötü geçti

Hocam ders içi iyi sayılırım derstede iyiyim zaten ama dediğim gibi son işlemlerde hata var hep. 50 altı alacağımı düşünmüyorum. Hoca çok da insafsız değil ama 60-65'ı geçer miyim emin değilim. Dediğim gibi sınav haftam çok iyi geçmişti son gün bugün olan kimya sınavım amatörce hatalarım yüzünden bütün notlarımın katili oldu.

Hocam sizde işlem hataları yüzünden mi düşük bekliyorsunuz? Ben 30 beklemiyorum bu arada o kadar da değil :) hocamız o kadar da insafsız değil sadece 10plik kısımda işlem yapmadım diğer her yerde yaptım son basamaklarda hata var formüller vs. doğru.

Konulari uzaktan yakindan bilmiyordum hocam dersleri falan dinlemedim bu sene hiç.
Yaptığım sorularida mantik kurup oran orantidan falan yapmistim.

Sınavda 1 boş 2 doğru 5 yanlışım var. 5 yanlışımda işlemler bir yere kadar doğru, doğrularım 30p ediyor. Boş soru 10p hiç puan alamam, sizce sınavdan kaç alırım? Biliyorum bilmeden yanıtlayamazsanız ama yanlışlarım +,- veya onluk ekleme hataları(4 yerine 0,4 bulmak gibi). Bütün sınav haftamdan en düşük notum matematikti(89). Aptallık edip bugün kimya zaten son ve konular kolay diye çok çalışmadım biraz da hastaydım sonuç böyle oldu...

Sınav çok kolaydı herkes 80+ bekliyor.

Sıkma canını hocam :) ben son sınıfım senın en dusuk notu daha göremedım ben 😂😂

Geçmiş olsun ben de 31 aldım.
1712265276189.png

Sınavda 1 boş 2 doğru 5 yanlışım var. 5 yanlışımda işlemler bir yere kadar doğru, doğrularım 30p ediyor. Boş soru 10p hiç puan alamam, sizce sınavdan kaç alırım? Biliyorum bilmeden yanıtlayamazsanız ama yanlışlarım +,- veya onluk ekleme hataları(4 yerine 0,4 bulmak gibi). Bütün sınav haftamdan en düşük notum matematikti(89). Aptallık edip bugün kimya zaten son ve konular kolay diye çok çalışmadım biraz da hastaydım sonuç böyle oldu...

Hocam eskiden sizin gibi bende kötü not alınca üzülürdüm yavaş yavaş takmamayı öğrendim YKS de iyi yaparsanız hepsi boş lisem bitti aldığım hiçbir notun şu anda bana herhangi bir faydası veya zararı yok dert etmeyin.

Vallahi ben 9.sinifim 45 aldım ikinci donem 90 alırsam sozluler le beraber takdir gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı