Kinetix markası nasıldır?

Kaan Hawk

Picopat
Daha fazla  
Yakın zamanda Kinetix kullanmış veya hala kullanan varsa detaylı bir şekilde yorumlarsanız sevinirim ve Kinetix gibi (Kinetix'in iyi olduğunu varsayarak) başka hangi markaları önerirsiniz?

Eskiden hep giyerdim, şu an başka ayakkabı giydiğim için kullanmıyorum. Fena marka değildi o zamanlar. Nispeten ucuz sayılırdı. Giysem hala giyerim yani köşede duruyorlar. 8-10 yıldır arka iç taraf parçalansa da iyi idare ettiler bile denebilir. Arkasını da tamir ettirip devam ediyorum.

Asla uzun ömürlü olmuyorlar, ne tür almayı düşünüyorsunuz?
Sneaker hocam.
Eskiden hep giyerdim, şu an başka ayakkabı giydiğim için kullanmıyorum. Fena marka değildi o zamanlar. Nispeten ucuz sayılırdı. Giysem hala giyerim yani köşede duruyorlar. 8-10 yıldır arka iç taraf parçalansa da iyi idare ettiler bile denebilir. Arkasını da tamir ettirip devam ediyorum.
CarryLeMore'un dediği gibi uzun ömürlü değil mi?
Uzun zamandır giydiğim bir markadır. Tavsiyem Nike olur ama bütçenize bağlı olarak Kinetix de seçilebilir. Şahsen ben düz taban sebebiyle sık ayakkabı değiştiriyorum bu yüzden Kinetix hem uygun fiyatlı hem de güzel ayakkabıları olan bir marka.
Maalesef bütçeden dolayı Nike tercih edemiyorum, replika ürünleri de tercih etmek istemiyorum açıkçası rahatlık vb. sebeplerden.

Fena değil. Hani biraz abartı kullanmış olsam da bana dayanmıştı.
Tahmini olarak ne kadar süre kullandınız hocam?

Sneaker hocam.

CarryLeMore'un dediği gibi uzun ömürlü değil mi?

Maalesef bütçeden dolayı Nike tercih edemiyorum, replika ürünleri de tercih etmek istemiyorum açıkçası rahatlık vb. sebeplerden.
Ben kullandığım ayakkabılarında bi sorun yaşamadım ve uzun süre de giydim. Bütçeniz varsa Nike yoksa kesinlikle Kinetix öneririm. Alırken de kullanım şartlarınızı göz önünde bulundurup ona göre ayakkabı seçersin sorun olmaz.

Kişisel kullanıma bağlı ama lisedeyken her gün giymiştim. Üniversitede de giymeye devam ettim. Çıkarsam hala giyerim işte.
Teşekkür ederim cevabınız için.

Ben kullandığım ayakkabılarında bi sorun yaşamadım ve uzun süre de giydim. Bütçeniz varsa Nike yoksa kesinlikle Kinetix öneririm. Alırken de kullanım şartlarınızı göz önünde bulundurup ona göre ayakkabı seçersin sorun olmaz.
Eyvallah kral.

Yeni konular

Geri
Yukarı