Kingston 64 GB USB 3.2 flash bellek alınır mı?

Kendime 64 GB bir USB bellek alacağım. Trendyol'da bu Kingston'ın USB belleği çıktı, sizce alınır mı? Linki bıraktım Kingston DTX 64GB USB 3.2 Gen.1 Flash Bellek DataTraveler Exodia DTX/64 USB Bellek Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Ben yaklaşık 1.5 yıldır 64 gb versiyonunu kullanıyorum. OS kurulumunda veya dosya taşımada kullandım sıkıntı yaşamadım. Anahtarıma takılı olduğu için bir ara aşağıya anahtar atmıştım, 2. kattan yere düşünce çalışma diye düşünmüştüm fakat ufak çizikler hariç hiçbir problemi olmadı. Tek sıkıntısı kapağın kasaya bağlı olmaması, arada sırada bir yerlerde kaybedebiliyorum.

Ben yaklaşık 1.5 yıldır 64 gb versiyonunu kullanıyorum. OS kurulumunda veya dosya taşımada kullandım sıkıntı yaşamadım. Anahtarıma takılı olduğu için bir ara aşağıya anahtar atmıştım, 2. kattan yere düşünce çalışma diye düşünmüştüm fakat ufak çizikler hariç hiçbir problemi olmadı. Tek sıkıntısı kapağın kasaya bağlı olmaması, arada sırada bir yerlerde
Tamam hocam tşklr

4 5 ay oldu benimki yandı bir defa nasıl yandı bilmiyorum İtopya'ya geri gönderdim yenisini gönderdiler. Ben kasanın arkasına sabit takılı kullanıyorum .
Hocam ben anahtarıma takıcam sadece lazım olduğunda takıcam bir sıkıntı olmaz inşallah.

Yazma hızları kötü olsa da okuma hızı oldukça iyi. Alınabilir bir ürün.

Yeni konular

Geri
Yukarı