Kingston A400 240GB vs Crucial BX500 240GB

SATA 2 olarak kullanacağın için iki SSD'de de büyük oranda aynı performansı alırsın. Burada senin için önemli olan kalite olsun.

İkisi arasından A400'ü öneririm çünkü internette herhangi bir olumsuz yorumuna rastlamadım.

SATA 2 olarak kullanacağın için iki SSD'de de büyük oranda aynı performansı alırsın. Burada senin için önemli olan kalite olsun.

İkisi arasından A400'ü öneririm çünkü internette herhangi bir olumsuz yorumuna rastlamadım.
Bende aynı şekilde olumsuz yorum görmedim. crucial ısınma ve bu son zamanlarda sağlık problemi var sanırım

Bütün veriler muazzam güvenirlikte denliemez tabi ama genel olarak bakılıp karar vermeye yardımcı olabilir. Şahsım adına "uzman" adı verilen 3-5 kişinin yaptığı bir kaç test çok yeterli gelmiyor bana. İstatistikçiyim de.
Üreticisini,(Marka değil, misal Crucial'i Micron üretir) Sıcaklık değerlerini, üzerindeki Dram'leri, Kontrolcüsü ve markasını vermeyen bir sitenin yasaklı olması çok doğal. Güvenilmez. İstatistikçi olmaya da bilirdiniz. Rastgele bilgiyle değil istatistik, hiç bir şey yapılmaz. Ama siz bunları zaten biliyorsunuzdur. İstatistikçisiniz de :).
Crucial ile ısınma ve sağlık problemi yaşamadım henüz. Ancak gerçekten de çok şikayet eden var. Isınmasından özellikle.

Üreticisini,(Marka değil, misal Crucial'i Micron üretir) Sıcaklık değerlerini, üzerindeki Dram'leri, Kontrolcüsü ve markasını vermeyen bir sitenin yasaklı olması çok doğal. Güvenilmez. İstatistikçi olmaya da bilirdiniz. Rastgele bilgiyle değil istatistik, hiç bir şey yapılmaz. Ama siz bunları zaten biliyorsunuzdur. İstatistikçisiniz de :).
:D eyv hocam bilgilendirme için. Genel olarak söylemek istediğim ne kadar çok kişinin verisi o kadar sağlıklı sonuç demektir. Mesajınızdan anladığım kadarıyla çinden gelen ekran kartları gibi bir durum var ortada, türlü çakallıklarla verileri oynayabiliyorlar, olmayan şeyleri yüksek düşük gösterebiliyorlar sanırım. Lakin bir crucial ssd için 27 bin işlem yapılmış, kaçında hile hurda yapabilirler. Ayrıca sözümün arkasındayım, veri sayısı arttıkça hata oranı düşer.

Garanti süreci içerisinde zaten bir sorun yaşasanız da, güvenilir bir marka aldığınızda sorun yaşamazsınız. Bir James Donkey değil sonuçta.

Açıkçası ikisinin de sorunlu olduğunu okumuştum. Eğer bütçen varsa Samsung yoksa Gigabyte al.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı