Kingston Hyperx Cloud 2 Ses kartı ile kullandığımda cızırtı sorunu

desper8

Kilopat
Yaklaşık 1 gün önce Kingston Hyperx Cloud 2 oyuncu kulaklığını almış bulunmaktayım. Fakat ses kartıyla taktığımda kulaklığı sürekli bir "tısss fısss" benzeri bir ses geliyor ve kulaklıktan ses kartı olmadan takınca hiç bir sıkıntı yok. Ses kartı olmadan mikrofonu kullanamıyorum bilindiği üzere bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Anakart: M5A99x Evo

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunla ilgili daha önce bir konu görmüştüm. Zannedersem o arkadaş sorunu geri göndererek çözmüştü. Ben de kullanıyorum öyle bariz 'tısss fısss' duymuyorum özellikle aldığım gün bass açtım, sesi fulleyip denedim. Sadece bir parça da arkadaki cızırtıyı duydum ama normal kullanımda sıfır duyuluyor. Sizinkisi çok mu fazla cızırtı çıkartıyor?

Benimde 2 yıldır kullanmakta olduğum Sennheiser MX475 model kulaklığımda da sadece laptoplar da kullanılırken arkadan sürekli ses geliyordu. Seninde belirttiğin tarzda bir ses. Sonrasında masaüstüne geçince problem çözüldü ama sebebini bu türlü bulamadım. Sen kulaklığı başka bilgisayarda test ettin mi ? Belki ses girişinde sıkıntı vardır.

Yaklaşık 1 gün önce Kingston Hyperx Cloud 2 oyuncu kulaklığını almış bulunmaktayım. Fakat ses kartıyla taktığımda kulaklığı sürekli bir "tısss fısss" benzeri bir ses geliyor ve kulaklıktan ses kartı olmadan takınca hiç bir sıkıntı yok. Ses kartı olmadan mikrofonu kullanamıyorum bilindiği üzere bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Anakart: M5A99x Evo
Servise gönderebilirsiniz. Ben hiç bir ücret ödemeden kulaklığımın yenisini gönderttim. Bozuk olan kulaklığımı geri bile istemediler. Ben yurt dışında yaşadığım için göndermeleri kolay oldu ama denemenizi öneririm. Birde faturası hala sizde ise kesinlikle yenisini yollayacaklardır.

Kardeşim iki sene geçmiş ama bende de aynısı oldu daha alalı 1 gün oldu cızırtı yaptı tıss diye Discord'a arkadaşlarımla konuşurken falan yarın iade edeceğim sence yenisini alsam gene aynısı olur mu? Lütfen bana yardım et kardeşim çok kararsız kaldım.
Reis ne yaptın aynı sorunu yaşıyorum

Kardeşim iki sene geçmiş ama bende de aynısı oldu daha alalı 1 gün oldu cızırtı yaptı tıss diye Discord'a arkadaşlarımla konuşurken falan yarın iade edeceğim sence yenisini alsam gene aynısı olur mu? Lütfen bana yardım et kardeşim çok kararsız kaldım.
Ne yaptın iade mi ettin yoksa garantiye falan mı yolladın ?

Geri
Yukarı