KINGSTON HYPERX veya CORSAIR Force LS ?

kaelthas

Hectopat
Makaleler
1
Selam.
Bilgisayarın performansını biraz daha arttırmak için SSD almayı düşünüyorum. Aşağıda yazan ürünleri, bitişiğinde yazan ödeme şartlarıyla kapalı kutu, garantili, faturalı alabiliyorum.

KINGSTON HYPERX 120GB KINGSTON SATA3 540/450 - 235 tl nakit.
KINGSTON HYPERX 120GB KINGSTON SATA3 540/450 - 255 tl 10 ay taksitle.
CORSAIR 128 GB,SATA 3 GS - 270 nakit.
CORSAIR Force LS, 120GB, SATA3 - 240 tl nakit.

Alacağım Sdd'ye Windows 8.1 ve becerebilirsem Mac Os Maverics kuracağım.. Karar veremedim. Corsair'e daha fazla nakit para versem bir farkını görürmüyüm? Gerek yoksa nakit param dursun, taksitle Kingston alayım.

Corsair SSD'lerin okuma/yazma hızları daha fazla. Ama sentetik testler haricinde, günlük kullanımlarda bu hız farkı hissedilmez. HYPERX iyi seçim olur.

Cevaplar için teşekkür ediyorum. Bilgisayarı öyle çok fazla performansını zorlamak için kullanmıyoruz. Ssd'yi almak istememdeki en büyük sebep artık kağnı gibi çalışan 1tb Wester Digital Green Hdd'dir.

Birde Mac OS hevesim geldi, Ssd ile bu işe gireyim istiyorum. Sanırım nakit para bağlamamak en iyisi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı