Kingston KC3000'de de sahte vakası görüldü!

Güvenilir olarak nitelendirdiğim, bilendenal.com'u da sizlere tavsiye edebilirim. Samsung ve Kingston'un resmi Türkiye distribütörü ve ilgililer de.
Bu markalardan ürün alacasanız (ssd, ram vs) lafta olmayan, gerçekten direkt firmalarla iş ortalığı yapan yerlerden alın. İçiniz rahat olsun.
Dün sipariş geçmiştim mesela bugün kargoya verdiler KC3000S. Bayağıda ilgililer. Uyumlu olup olmadığını bile size marka model sorarak siz sormadan söylüyorlar.

Daha 1 hafta olmadı KC3000 ve Adata Legend Max 960 arasında kalmıştım. Araştırdım uzunca bir süre ve Adata Legend Max 960 satın aldım. Şans ve biraz da verdiğimiz paranın hakkını karşılamaya çalışmak yine işimize yaradı bizi şans da olsa belki de sahte ürün almaktan kurtardı diyelim.

Daha 1 hafta olmadı KC3000 ve Adata Legend Max 960 arasında kalmıştım. Araştırdım uzunca bir süre ve Adata Legend Max 960 satın aldım. Şans ve biraz da verdiğimiz paranın hakkını karşılamaya çalışmak yine işimize yaradı bizi şans da olsa belki de sahte ürün almaktan kurtardı diyelim.
Şans işi falan değil hocam. 100 200 lira ucuza kaçılırsa böyle şeylerde ve güvenilir yerlerden alınmazsa sorun olur. Resmi dağıtıcıları var kingston'un. Gidersin alırsın sorun olursa burnundan didik didik getirirsin zaten.

Pazar yerlerinden, bilinmedik satıcılardan elektronik-teknoloji ürünleri bana göre alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı