Kingston KC600 512 GB 600 TL!

Emin misiniz? Peki 400 TL'ye başka bir SSD tavsiye edebilir misiniz?

Site güvenilir. Bu ürünü alabilirsiniz.

Kesin bir şey yok mu? SSD hızlı çalışıyor aslında.

Sahte demek zaten yavaş çalışıyor anlamda, değil. Aynı işlevi görür özelikler, falan aynı çalışır. Ömrü için bir şey diyemem hız düşmesidede aynı şekilde. Ama Çin'de üretilmiş üstüne marka basılmış oluyor. Kullanabilirsin tabii seçenek. Sahteden çok çakma denmesi daha iyi olur aslında :)

Harici kutu alıp taşınabilir yapmayı düşünüyordum. Kullanılır mı sizce?

Sahte 870 EVO mağduru konuşuyor. Sahte SSD'leri iade edin. Verilerinizi yüklemeyin. Hız testi normal çıkıyor başta ama ömrü çok kısa oluyor. Benim sahte 870 EVO 4 ay dayandı (Doğru düzgün kullanılmamasına rağmen).

Site güvenilir. Bu ürünü alabilirsiniz.

PNY SSD'ler kaliteli mi? Paylaştığınız SSD'de DRAM yokmuş. Onun yerine WD Green veya Kingston A400 SSD'ler kalite açısından daha iyi değil mi?

Son düzenleme:
Alan kullanıcılar olarak peşine düşmeniz gerçekten takdire şayan. Bu tarz sahte ürünler gittikçe çoğalıyor. SSD'ler, RAM'ler, çevre birimleri vs...

Bir haftadır aldığım bir çok ürünün orijinalliğini doğrulamaya çalışıyorum (Razer fare, su arıtma filtresi VS.). Ve çok yorucu bir süreç. Paranızla rezil oluyorsunuz. Satıcının peşine düşüp gerekli cezanın uygulanmasını sağlarsanız diğer alıcıları da korumuş olursunuz. Alanların çok büyük bir kesmi bilgi sahibi değil bu konularda. Alıp paralarını çöpe atıyorlar.

İşin en kötü yanı şu: Bu SSD mevzusunda sahte ürünler çoğunlukta değil. En en kötü ihtimalle Amazon'un kendisinden (Satıcı amazon) ya da HB (Satıcı HB)'den alabilirsiniz. Öyle ürünler var ki piyasada çoğu sahte. Su arıtma filtresi için saatlerce aradım aldım. Yine de orijinalliğini doğrulayamadığım bir ürüne denk gelip iade ettim.

Son düzenleme:
Sahtedir iptal edin.

Şu an Hepsiburada'daki ENC Bilgisayar A.Ş.'ye tıklayınca "Aradığınız satıcı bulunamadı." yazıyor hocam. ENC Bilgisayar A.Ş. kapatıldı mı yoksa? N11'de de bu satıcının hiçbir ürünü görünmüyor. Bu arada SSD siparişimi iptal ettim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221215-142634_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20221215-142634_Hepsiburada.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

Geri
Yukarı