Kingston KC600 512 GB 600 TL!

Aynen yüzyılın ilk dolandırıcılığı olur asla cüret edemezler.
Siz @TeknoAdam ile aranızda kanıtlaşırsınız artık, söylediklerinizin güvenilirliği benzer şu aşamada.

Demek istediğim anlaşılmamış gördüğü kadarı ile. Burada kasıt Trendyol ve N11 de bu oranın oldukça düşük olduğudur. Asla dolandırıcılık olamaz demek değildir. Bir de kimse ile kanıtlaşmaya gerek yok çünkü kimsenin bir diğerine bir şey ispatlama zorunluluğu yok. İsteyen istediğine inanır ve ona göre davranır.

Linkedin üzerinden +8618750919058 şu numarayı verdi satıcı. Wp üzerinden görüştük. Hem ürünleri nasıl gönderdiğini hem de orijinallik durumunu sordum. Aldığım yanıtlar şu şekilde.
Screenshot_20221208_111210_com.whatsapp.jpg

Tabi ENC adlı satıcı başka bir yerden temin etti ise orijinal olabilir. Ben Çin'deki satıcının ürünlerinden bahsediyorum orijinal değilmiş derken.

Aynen yüzyılın ilk dolandırıcılığı olur asla cüret edemezler.
Siz @TeknoAdam ile aranızda kanıtlaşırsınız artık, söylediklerinizin güvenilirliği benzer şu aşamada.
Güncel aşamada ne dersiniz :)

LinkedIn üzerinden +8618750919058 şu numarayı verdi satıcı. Wp üzerinden görüştük. Hem ürünleri nasıl gönderdiğini hem de orijinallik durumunu sordum. Aldığım yanıtlar şu şekilde.
Eki Görüntüle 1596532

Öncelikle emeklerin için çok teşekkürler. Bende tam olarak onu soracaktım ki sen ekleme yaptın. Hangi satıcı bu numarayı verdi size. O satıcıdan uzak durabilmemiz için bunu soruyorum. Bir de dediğiniz gibi Türkiye'de satılan tüm Kingston KC600 modellerinin Çin'de tek elden bir dağıtıcısı olduğunu düşünmediğim için verilen bu bilgi belli bir grup satıcıyı kapsıyordur. Böyle böyle eleyeceğiz. Aslında bende telefon görüşmesini kaydetmeyi düşündüm ama daha sonra KVKK'den dolayı çekindim :)

Linkedin üzerinden +8618750919058 şu numarayı verdi satıcı. Wp üzerinden görüştük. Hem ürünleri nasıl gönderdiğini hem de orijinallik durumunu sordum. Aldığım yanıtlar şu şekilde.
Eki Görüntüle 1596532

Tabi ENC adlı satıcı başka bir yerden temin etti ise orijinal olabilir. Ben Çin'deki satıcının ürünlerinden bahsediyorum orijinal değilmiş derken.

Güncel aşamada ne dersiniz :)
Ürünün orijinal olduğuna dair bilgi aldığını söyleyen kişi @mcalimlier, ben konunun takipçisiyim. Sanıyorum ürünler gelmeden kesin bir kanıya varılamayacak, şu aşamada @alp15eren'in sorduğu soruya(ürün geldiğinde orijinalliği nasıl anlaşılır?) cevap verebilmek daha önemli.

Son düzenleme:
1 ay önce yayınlanan şu videouyu buldum. Yorumlarda izoly satıcısından alınan ürünlerin de sahte olduğu yazıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim konuştuğum firma Elmacık firması. Telefonlarını kendi sitelerinden aldım. Başlarının etini yedim :) hatta bugün bile tekrar yazdım hatta garip bir cevap verdiler tekrar yazdım. Hepsinde de net bir şekilde orijinal dediler. Dağıtıcı firma numarasını vermediler, ya da ben almayı becemedim. Fırsatım olursa sonraki inceleyeceğim firma ENC ama onlarda satıştan kaldırmışlar şu an için.

1 ay önce yayınlanan şu videouyu buldum. Yorumlarda Izoly satıcısından alınan ürünlerin de sahte olduğu yazıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

An itibari ile Izoly firmasına da yazdım bakalım ne diyecekler.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı2.JPG
    Ekran Alıntısı2.JPG
    54 KB · Görüntüleme: 110

Geri
Yukarı