Çözüldü Kingston SSD sahte mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

VarexCivic

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
SV300S37A120G
Arkadaşlar Technopat'ın yeni yayınladığı "Sahte Kingston SSD ile Orijinalini Karşılaştırdık" videoyu izlerken kendiminkini de merak ettim. Kingston SSD Manager programı çalışmadı okuma hızı iyide yazma hızı düşük, aygıt yazılımında da başka marka SSD çıktı yanlış bakmadıysam. Siz de bir bakabilir misiniz? Bu arada nasıl 9TB veri yazdığımı anlayamadım.

1678907941651.png

1678907963669.png

1678908076404.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Write hızı beni şüpheye düşürdü. Lâkin firmware'ine baktım ama orijinal gibi duruyor. Ama Crystal Disk Mark'ta öyle görünsün diye de öyle gösterttirebilirler. 9TBW hiç bir şey o SSD için. Benim Samsung 970Pro SSD 30TBW'de şu an hala ilk günkü performansında.

Son düzenleme:
Beni şaşırtan konu uzun zamandır kullanıyorum daha yeni yeni sorun çıkartmaya başladı. Demek kaliteli çakmaymış. 😅

Okuma yazma hızından ziyade insanlar Kingston Samsung gibi firmaların arkasına verilerim lap diye gitmesin diye sığınıyor. Yarın öbür gün bir elektrik kesintisinden sonra verileriniz uçarsa kara kara düşünürsünüz.

Şansınıza dayanıklı fake SSD denk gelmiş. Sorması ayıp hangi satıcıdan aldınız.

Kanka 2016 yılında sarı siteden babam kendine içinde oyun dahi oynanmamış bir bilgisayar aldı.
Eve geldiğimizde CS 1.6 falan yüklüydü. Abim bir SSD getirip takmıştı nereden alındığını ben de bilmiyorum. Bu arada oyun dahi oynanmamış tertemiz bilgisayarın içini açtığımızda klavyeye kahve döküldüğünü öğrendik. 🙂🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka 2016 yılında sarı siteden babam kendine içinde oyun dahi oynanmamış bir bilgisayar aldı.
Eve geldiğimizde CS 1.6 falan yüklüydü. Abim bir SSD getirip takmıştı nereden alındığını ben de bilmiyorum. Bu arada oyun dahi oynanmamış tertemiz bilgisayarın içini açtığımızda klavyeye kahve döküldüğünü öğrendik. 🙂🙂

Kingston SSD Manager X64 olan versiyonunu mu indirdiniz?

Okuma yazma hızından ziyade insanlar Kingston Samsung gibi firmaların arkasına verilerim lap diye gitmesin diye sığınıyor. Yarın öbür gün bir elektrik kesintisinden sonra verileriniz uçarsa kara kara düşünürsünüz.

Yaklaşık 6,7 yıldır kullanıyorum daha bir şey olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı