Kingston vs Crucial RAM

Niko000

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. İki RAM arasında kaldım. Özəllikləri bire-bir aynı. İki üretici arasında kaldım. Bildiğiniz. Hangisini alayım sizce? En çok hansı stabil çalışıyor. Hatası az olanı istiyorum. Crucial kullanan var mı aranızda?

Merhaba. İki RAM arasında kaldım. Özəllikləri bire-bir aynı. İki üretici arasında kaldım. Bildiğiniz. Hangisini alayım sizce? En çok hansı stabil çalışıyor. Hatası az olanı istiyorum. Crucial kullanan var mı aranızda?

İkisi de güzel marka ama modelden modele değişir. RAM'lerin linkini atar mısın?

Ben azeriyim. Kendi sitemizden atıcam linkleri. Anlarsınız bence.
Operativ yaddaş Crucial 16GB DDR4 3200MHz CL22 SODIMM (CT16G4SFRA32A) - Qiymeti, Bakıda almaq. Satışı, icmal, rəylər

Markadan çok satıcıya odaklan sahte bir şey göndermesin.
sahte olduğunu nasıl anlamak oluyor? hiç bilgim yok ramların sahtelik konusunda

Ben azeriyim. Kendi sitemizden atacağım linkleri. Anlarsınız bence.
Operativ yaddaş Crucial 16GB DDR4 3200MHz CL22 SODIMM (CT16G4SFRA32A) - Qiymeti, Bakıda almaq. Satışı, icmal, rəylər

Anlaşılan laptop için alacaksınız.

Laptopta çift RAM slotu varsa 2x8 alman senin için daha iyi olur.

İkisinden birini alın fark etmez.

Ben azeriyim. Kendi sitemizden atacağım linkleri. Anlarsınız bence.

Sahte olduğunu nasıl anlamak oluyor? Hiç bilgim yok RAM'ların sahtelik konusunda.

Yani orijinal RAM değil de sahtesi geliyor, arada çok devasa farkı oluyor ve kısa ömürlü, bozuk vs. çıkma ihtimali yüksek oluyor güvenmediğiniz satıcıdan almayın.

malesef tek yuvalı laptop. onun için 16lık almak zorundayım. şu arada gecikme hızı cl değeri 22 gösteriyor. nasıl gösterici?bende laptopda da gecikme hızı 22. ramlarda maks gecikme hızı ne kadar oluyor?

Yani orijinal RAM değil de sahtesi geliyor, arada çok devasa farkı oluyor ve kısa ömürlü, bozuk vs. çıkma ihtimali yüksek oluyor güvenmediğiniz satıcıdan almayın.
bozuk olursa laptopa da tesir göstere bilecek. tamam dikkat edicem teşekkürler.

Geri
Yukarı