Kioxia 1TB Exceria Plus serisi NVMe M.2 SSD'de DRAM var mı?

CyLıst

Femtopat
Daha fazla  
1 TB SSD alacağım. 2500 gibi bir bütçem var. Ne alacağımı bilmiyorum. Kioxia alınır mı? Anakartım ASUS Prime A320 mk.

Hangisi? Plus G2 mi Plus G3 mü?

Kioxia 1TB Exceria Plus Serisi NVMe M.2 SSD BULK (3400MB Okuma / 3200MB Yazma) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Kioxia 1TB Exceria Plus Serisi NVMe M.2 SSD BULK (3400 MB Okuma / 3200 MB Yazma) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

www.vatanbilgisayar.com

www.vatanbilgisayar.com

Son düzenleme:

Kioxia 1TB Exceria Plus Serisi NVMe M.2 SSD BULK (3400MB Okuma / 3200MB Yazma) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Kioxia 1TB Exceria Plus serisi NVMe M.2 SSD bulk (3400 MB okuma / 3200 MB yazma) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da.

www.vatanbilgisayar.com

www.vatanbilgisayar.com

Kioxia 1TB Exceria Plus serisi NVMe M.2 SSD bulk (3400 MB okuma / 3200 MB yazma) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da.

www.vatanbilgisayar.com

www.vatanbilgisayar.com

DRAM'i yok. Phiosn E12s kontrolcü kullanıyor.

DRAM'i yok. Phiosn E12s kontrolcü kullanıyor.

Teşekkür ederim fiyatlara baktıkça her geçen dakika fiyatları yükseltiyorum 3K ya önere bileceğin var mı?

Teşekkür ederim fiyatlara baktıkça her geçen dakika fiyatları yükseltiyorum 3K ya önere bileceğin var mı?
Bahsettiğiniz ilk ssd de dram varmış. Benim körlüğüme denk gelmiş kusura bakmayın.
3 bin bütçede bunu tercih edin yine de.

Bahsettiğiniz ilk SSD de DRAM varmış. Benim körlüğüme denk gelmiş kusura bakmayın.
3 bin bütçede bunu tercih edin yine de.

Anakartıma uyumlu mu, uyumluysa fazla güçlü değil mi uyumluysa 500 lira bir şey degil arda devasa fark var çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı