Kioxia Exceria G2 1 TB NVMe düşük okuma ve yazma hızı

Makaleler
80
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Profil Kapağı
1525088093
Kioxia Exceria G2 düşük okuma ve yazma hızı veriyor. Soğutucu takmama rağmen halen aynı hızları alıyorum. Bu sorun neden kaynaklanır? Nasıl düzeltilir?

1674060834525.png

1674060862503.png

49 derece boştaki değer mi? Eğer öyle ise yüksek bir değer.
Boştaki değer değil. İşlem sonrası değer. Ben çözemedim bu olayı dünden beri yabancı forumlara da bakıyorum bulamadım çözümü. Secure Erase de yaptım yine de aynı hız 800'e takılı kalıyor.

Hayır olamaz. Bu sıcaklık değerleri normal.

Nasıl normal bekleyin benim SSD'yi test ediyim testten hemen sonraki sıcaklık değerlerini atayım. SSD mld 500GB M.2 ve termal soğutucu yok üzerinde.

Sıcaklık 43 derece test bittiği anda crstal disk Info'yu açtım ve üzerinde termal soğutucu yok.

Ekran Görüntüsü (3).png

Son düzenleme:
Nasıl normal bekleyin benim SSD'yi test ediyim testten hemen sonraki sıcaklık değerlerini atayım. SSD mld 500GB M.2 ve termal soğutucu yok üzerinde.

Sıcaklık 43 derece test bittiği anda crstal disk Info'yu açtım ve üzerinde termal soğutucu yok.

Eki Görüntüle 1637780
Normal.

Aynı SSD ye sahibim. Sıcaklık normal mi bilmem ama bende de aynı sıcaklık değerlerinde seyrediyor hatta 70 derecelere çıktığı oluyor. Benim cihazımda hız değerlerim şu anda olması gerektiği gibi o yüzden bu problemin sıcaklıkla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Umarım çözülmüştür.

Geri
Yukarı