Kioxia Exceria G2 1TB alınır mı?

Çok fark var mı hocam aralarında?

Amazon.com.tr
Biliyorum bu modelde DRAM yok, onun yerine baska bir teknoloji var eger bütçe yetiyorsa arastirip dusunebilirsiniz ömur olarak Samsung daha iyi olur diye düşünüyorum.

Eğer F/P olarak daha iyiyse bunu da alabilirim hocam, aradaki fiyat farkını vermeye değer mi sizce?

Daha önce de konu açtım ancak alınmaz denilmişti.

H610M-K D4 kullanıyorum ve bildiğim kadarıyla gen 3 destekliyor

Gen 3 ise zaten yazdıklarımın bir önemi kalmıyor hocam fakat Kioxia kullananlar uzun vadede hep SSD arayışlarına giriyor çevremde

Bir de buna bakabilirsin.

PCI-e 4.0 destekliyor tüm H610 çipsetler. Depolama için mi kullanacaksın ana diskmi yapacaksın?

Aradaki fiyat farkını karşılayabilirim, eğer fiyat farkına değerse bunu alabilirim.

PCI-e 4.0 destekliyor tüm H610 çipsetler. Depolama için mi kullanacaksın ana diskmi yapacaksın?

Ana disk yapacağım hocam. Şu an kullandığım Kioxia Exceria M.2 500GB'ın sağlığı %15, muhtemelen çöpe atacağım yenisini aldıktan sonra.

Kioxia tarafında çok övülüyor fakat bende memnun değilim diskleri bildiğin eriyor. Bütçen nedir?

Kioxia tarafında çok övülüyor fakat bende memnun değilim diskleri bildiğin eriyor. Bütçen nedir?

Bütçem 2500TL civarları. Ne kadar düşük fiyat olursa benim için o kadar iyi olur ancak 2600TL civarlarında fiyat farkına değer denilecek bir ürün varsa ona da çıkmaya çalışabilirim.

Şu da bir seçenek.

En azından Kingston NV2 ve Samsung 980 modellerinden daha üstündür. Diğer Exceria modellerinde olduğu gibi DRAM vardır(Exceria Plus G3'de yok).

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…