Kioxia Exceria G2 1TB alınır mı?

Anladım hocam teşekkür ederim, o zaman sorun yok demektir. SSD'yi takmaya çalışıyorum ancak tıpayı çıkarmayı beceremedim. Bayağı bir çektim ancak çıkmıyor bir türlü, iyice gevşedi bir şekilde takılı olan M.2'yi çıkarttım ancak tıpayı çıkaramadığım için takamıyorum. Bir şekilde soktum yuvaya oturtup ancak bu sefer de gevşek kaldı bastırsam içine de girmiyor, garip bir şeyler oldu galiba vidada sıkıntı var. Gevşek kaldı, hareket ediyor ve ne çıkarılıyor ne de geri takılıyor. Ne yapacağım?
Bu sabitleme yapısını bilmiyorum açıkçası. Bendekiler yükseltme vidası üzerine normal vida sıkılarak yapılıyordu. Bu belki dışa esniyordur veya üstten ayrılıyordur, bilemiyorum.

Bu sabitleme yapısını bilmiyorum açıkçası. Bendekiler yükseltme vidası üzerine normal vida sıkılarak yapılıyordu. Bu belki dışa esniyordur veya üstten ayrılıyordur, bilemiyorum.

Hocam bayağı bir uğraştım, en son WD40'ın içine atıp biraz beklettikten sonra pense yardımıyla çekince çıktı. Şu an yeni SSD'yi taktım ve sorunsuz kullanıyorum. Yapmam gereken bir test vs. var mı?

Hocam bayağı bir uğraştım, en son WD40'ın içine atıp biraz beklettikten sonra pense yardımıyla çekince çıktı. Şu an yeni SSD'yi taktım ve sorunsuz kullanıyorum. Yapmam gereken bir test vs. var mı?
Crystal Disk Mark ile hızını kontrol edebilirsin. Kioxia SSD Utility ile firmware güncellemesi kontrolü yapar ve varsa yüklersin. Başka bir şeye gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı