Kioxia Exceria SATA SSD düşük okuma/yazma değerleri

Arda9843

Hectopat
Makaleler
4
SSD'yi 2 aydır kullanıyorum okuma/yazma hızı 390/200 civarı. Kendisi birkaç ay sonra HDD olarak görevine devam edecek. Benim size tavsiyem 45-50 lira daha fazla verin, adam gibi bir SSD alın. SSD'nin 3yıllık garantisi var, garantiye yollamadım çünkü kullanmak zorundayım, zaten garantinin değiştireceğini zannetmem. Neyse kısaca Kioxia, TR 200, James Donkey gibi SSD'lerden uzak durun.

SSD'yi 2 aydır kullanıyorum okuma/yazma hızı 390/200 civarı. Kendisi birkaç ay sonra HDD olarak görevine devam edecek. Benim size tavsiyem 45-50 lira daha fazla verin, adam gibi bir SSD alın. SSD'nin 3yıllık garantisi var, garantiye yollamadım çünkü kullanmak zorundayım, zaten garantinin değiştireceğini zannetmem. Neyse kısaca Kioxia, TR 200, James Donkey gibi SSD'lerden uzak durun.
Geçmiş olsun.

AData SU650'de kullanılmaz bence.

Servisleri gayet iyi destek verir bu bir, ikincisi dayanıklı salla bir tane veri bile yok elinde yap testlerini o zaman ağlarsın.
Yahu senin işin gücün yok mu? Ne kadar Kioxia konusu varsa hepsini hortlatmışsın. Kioxia çalışanı falan mısın? Kötü bir SSD Exceria ve asla alınmaz. Patriot Burst ve Apacer Panther gibi ezici olarak çok daha iyi SSD'ler varken SSD Plus'tır, BX500'dür, TR200'dür, Exceria'dır hiçbiri alınmaz.

Geri
Yukarı