Kira sözleşmesi bitmesine rağmen evden çıkmayan kiracıya ne yapılmalı?

Net bilgi istiyorsanız. Türk borçlar kanunu yukarıda pdf halinde. O da farklı söylemiyordur herhalde. Kira ile ilgili kısmı açık okuyun. Sayfa 59. Ya da avukata başvurabilirsiniz.
Evet fakat bı yandan nedensiz olarak çıkarılamaz yazarken bı yandanda ihtarnameden bahsetmekte vede öbür yandan şuana kadar kimsenin ihtarname kullandığını görmedim.

Evet fakat bı yandan nedensiz olarak çıkarılamaz yazarken bı yandanda ihtarnameden bahsetmekte vede öbür yandan şuana kadar kimsenin ihtarname kullandığını görmedim.
Görmemeye devam edebilirsiniz. Çıkmak istemeyen kiracıyı nasıl İhtarname yollamadan yasal yollarla çıkaracaksınız merakla bekliyorum. Beni rica ediyorum haberdar edin.

Bahsettiğim gibi ihtiyaç nedeniyle geçiyoruz zaten.

Bu ihtiyaç 1 2 gün kalıp sonra başkasına kiraya vermeyle. Devam ederse ve inşallah eski kiracınızda bu durumu takip edip mahkemeye verirse dilerim ki haklarını alır fazlasıyla.
Daha önce ihtiyaç /tadilat ayağına çıkarıp yeni kiracıya 3katına verenlerin davalarını yürüten sevgili avukat camiası oluştuğu için eğer niyetiniz farklıysa tekrar düşünmenizi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı