Kirayı 10 gün geciktirmek

InDesign

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI B550M PRO-VDH WIFI DDR4 AM4
İşlemci: AMD Ryzen 7 5700X 3.4GHZ 36MB AM4 65W
Ekran Kartı: Inno3D RTX3070 Twin x2 8GB 256Bit GDDR6(LHR)
Ram: Crucial Ballistix 16GB (2x8) 3200MHz DDR4 CL16

Monitör: MSI 27" OPTIX 165HZ, 1MS Curved Gaming Monitor
Klavye: Cooler Master CK550 V2 Red Switch
Mouse: Logitech G502 Hero
Kulaklık: Logitech G733
Meslek
Esport Manager
Arkadaşlar selam. Ev sahibim değişti ve artık beni canımdan bezdirdi. Ben de yeni bir eve taşınacağım. Bu ayın 1'i itibarıyla sözleşmem bitti. 3 4 gün içerisinde çıkacağım ve bana kirayı yarın ödemezsem işlemlere başlayacağım diyor. Ben zaten taşınırken bir ton masraf yapıyorum. Şu an 8000 gibi bir kirayı ödeyip çıkarken kalanını almam mümkün değil. Bu yapacağı işlem ne oluyor? Başlatsın 3 5 gün sonra çıkacağım çıkarken de kaldığım günleri öderim diyemez miyim?

Ciddi parayla bozmuş kafayı çekilecek dert değil kadın. O yüzden çıkıyorum evden 10 gün geciktirmeyi düşünüyorum bilerek. Ne işlemi yapacaksa yapsın o halde.

Zaten çıkacaksın ne işlemiymiş? Zaten çıkacağın eve birde önden kira mı vereceksin. Unuttular o kadar insanın saniyeler içinde ev sahipliğinden çadırlara muhtaç olduğunu.

Bir şey olmaz. Bizim kiracı 1 aylık kirayı ödemeden çıktı gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten çıkacaksın ne işlemiymiş? Zaten çıkacağın eve bir de önden kira mı vereceksin. Unuttular o kadar insanın saniyeler içinde ev sahipliğinden çadırlara muhtaç olduğunu.

Evet ben kirayı verecekmişim. Çıkarken de kalan günleri bana geri ödeyeceklermiş... Çıkarken kaç günse öderim diyorum yok diyor. 3 5 gün hiç uğraşmak istemiyorum. O yüzden ödemeyip kaale almamayı düşünüyorum 3 4 gün. Sorun olmaz sanırım.

Kalacağın kadarını ödemekle yükümlüsün. Kontrat anlaşması gereği kirayı önceden verme anlaşması varsa çıkacağın güne kadarını ödemekle yükümlüsün.

Kalacağın kadarını ödemekle yükümlüsün. Kontrat anlaşması gereği kirayı önceden verme anlaşması varsa çıkacağın güne kadarını ödemekle yükümlüsün.

Çıkarken zaten 10 günse 10 günlük ödemeyi yapacağım. Ama şu an taşınırken zaten çok fazla para harcıyorum. Kira + depozito + taşınma masrafları 20.000 TL'ye geliyor neredeyse. Çıkıp 8000 veremem. 2500 TL gibi bir şey tutacak 10 günlük oturma sürem kalan günü ödeyecekmiş tabii. Ama kabul etmiyor vatandaş. Tamamını ödemezsen işlem başlatacağım diyor. Ama tamamını veremem geri alacakta olsam şu an o 8000TL param falan kalmadı.

Ne desem bilemiyorum çünkü yasal mevzuatlar hakkında fazla bilgim yok. Sadece geçmiş olsun ve sıkıntısız atlatmanızı dilerim.

Nedir bunlardan çektiğimiz vallahi sıkıldım bende. Ev tuttum bende daha 7.ayda başladı evden çık kızım oturacak demeye kadın. Yalan konuşmaya gerek yok diyorum başlıyor kızım boşandı falan demeye. Bana ne abi boşandıysa. Bana güvenerek mi boşandı kızın. Çok uğraşıyorlar kiracılarla.

Geri
Yukarı