Kırık Dell G2722HS ne yapılmalı?

Cruella

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sağlık Teknisyeni
Merhaba, Dell G2722HS model monitöre sahibim. Kardeşim yumruklayıp kırdığı için öylece kaldı. Servisi aradım gönderin diyor fakat fazlaca ücret ve kargo ücreti çıkacağına eminim. Parça için satmalı mıyım? Servise mi göndermeliyim? Sizce ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• IMG_20230927_220321.jpg
    IMG_20230927_220321.jpg
    112,2 KB · Görüntüleme: 22
Garantisi devam ediyorsa genelde bu kargoyla gönderme işlemini ücretsiz sağlıyorlar. Ayrıca evden almıyor muydu Dell ürününüzü? Benim arkadaşımın İstanbul'da evinden gelip alıyorlar böyle durumlarda. Bence iyice araştırın, arayıp öğrenin.

Garantisi devam ediyorsa genelde bu kargoyla gönderme işlemini ücretsiz sağlıyorlar. Ayrıca evden almıyor muydu Dell ürününüzü? Benim arkadaşımın İstanbul'da evinden gelip alıyorlar böyle durumlarda. Bence iyice araştırın, arayıp öğrenin.

Konuştum. Sadece söyledikleri şu gönderin bakalım. Eğer dediğiniz gibi ise göndereceğim.

Tekrar arayıp hangi kargo firmasıyla anlaşmalı olduklarını ve kargo kodunu isteyin. DELL bu tür konularda masrafları müşterilere yıkmıyor çünkü. Adresinizden almalarını talep edin ama en başta.

Geri
Yukarı