Kırık diş kasası fiyatı artar mı?

TheLeft4Dead2

Hectopat
Daha fazla  
Elimde 315 adet kırık diş kasası mevcut. Baktım, firar operasyonu kasası fiyatı aldı başını gidiyor. Bu kasaları satıp 100 tane firar operasyonu kasası alsam daha mı karlı olur yoksa kırık diş kasası yakın zamanda artışa geçer mi?

Elimde 315 adet kırık diş kasası mevcut. Baktım, firar operasyonu kasası fiyatı aldı başını gidiyor. Bu kasaları satıp 100 tane firar operasyonu kasası alsam daha mı karlı olur yoksa kırık diş kasası yakın zamanda artışa geçer mi?

Uzun süre sonra elbette artacak ama ne kadar uzun bilemeyiz.

53 tane vardı 45ini sattım. Snake bite işi bozdu. Yakın zamanda bir kasa gelirse ortalık dahada karışır. Güncelleme ile dengeler değişiyor sürekli. Uzun zaman beklersen artacaktır mutlaka.

53 tane vardı 45'ini sattım. Snake bite işi bozdu. Yakın zamanda bir kasa gelirse ortalık daha da karışır. Güncelleme ile dengeler değişiyor sürekli. Uzun zaman beklersen artacaktır mutlaka.

Aynen snakebite kasası fiyatı da 1 ay oldu halen 13 TL bandında seyrediyor bu gidişle 1 2 yıla anca kırık diş kasası 10 TL'yi bulur o kadar zaman bekleyemem firar operasyonu şu an hypelanıyor gibi.

Geri
Yukarı