Çözüldü Kırık Diş Operasyonunda broşun diamond hali için tüm görevlerin mi tamamlanması gerekir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

justhelldie

Hectopat
Dostlar şu an 72 görev tamamlanmış olarak gözüküyor 13. haftaya kadar haricinde. Lakin broşlar için "Muhafız" tarzı arkadaş isteyen görevler açıkta kaldı, sadece kişisel yapabileceğim görevleri yapıp yıldızları topladım. Bahsettiğim durumda yıldızlarla entegre mi gidiyor yoksa tüm görevlerin mi tamamlanması gerekmekte? Saygılarımla, iyi akşamlar.

Çözüm
Yanlış bilgilendiriyorsunuz. Örnek vereyim en azından kendiniz kontrol edebilin yoksa bilmeden konuşanların sonu gelmeyecek. Parçalanmış ağ operasyonu jetonum var maksimum yıldız olan 100 yıldız toplandı ve altın madalya olarak duruyor. Tüm görevleri yapsaydım elmas olacaktı. Kesin cümleler kurduğunuzda okuyanlar bunu doğru sanıyor. Tecrübe etmediğiniz, bilmediğiniz şeyler hakkında kesin cümleler kurmayın. En azından "Bildiğim kadarıyla" yazın.
Parçalanmış Ağ operasyonu ile bu operasyon arasında birçok sistemi değiştirdiler bunlardan birisi de jeton sistemi. Yıldızları saydığınız zaman kaç tane yıldız var burada? 24 değil mi? Operasyonun bitmesine de 4 hafta var. 4x6:24 yıldız yapar. Burada kesin bilmediğim bir konu olsaydı zaten bildiğim kadarıyla yazarım.
20210223192907_1.jpg
Parçalanmış Ağ operasyonu ile bu operasyon arasında birçok sistemi değiştirdiler bunlardan birisi de jeton sistemi. Yıldızları saydığınız zaman kaç tane yıldız var burada? 24 değil mi? Operasyonun bitmesine de 4 hafta var. 4X6:24 yıldız yapar. Burada kesin bilmediğim bir konu olsaydı zaten bildiğim kadarıyla yazarım.Eki Görüntüle 892860

Haklısın o zaman dostum söylediklerimi kendime iade ediyorum. :)
Sevindim bu arada bana da güzel bir haber oldu arkadaşın görevlerini de ben yapıyorum rekabetçiler birikmişti. :D

Parçalanmış Ağ operasyonu ile bu operasyon arasında birçok sistemi değiştirdiler bunlardan birisi de jeton sistemi. Yıldızları saydığınız zaman kaç tane yıldız var burada? 24 değil mi? Operasyonun bitmesine de 4 hafta var. 4x6:24 yıldız yapar. Burada kesin bilmediğim bir konu olsaydı zaten bildiğim kadarıyla yazarım.Eki Görüntüle 892860
Hocam son bir maruzatım olacak. ben görevleri halledip alacağım da bileti lakin alan insanların envanterlerinde "bonus rank xp" görüyorum. onlar operasyon ile alakalı mı veriyor mu yani?

Hocam son bir maruzatım olacak. ben görevleri halledip alacağım da bileti lakin alan insanların envanterlerinde "bonus rank xp" görüyorum. onlar operasyon ile alakalı mı veriyor mu yani?
Her 5 ya da 6 görev tamamladıktan sonra 1 adet 5000 TP ödülü kartı verir hocam. Görev sayını tam bilmiyorum ama 5-6 olduğuna eminim.

Yeni konular

Geri
Yukarı